Генетики витворили портрет первістка принца Гаррі і Меган Маркл

Не встигла відгриміти головна весільна церемонія року, за якою затамувавши подих слідкували відпочинку всього світу, як ставши наступний хвилююче товариство питання. Яким буде дитина у типового англосакса і квартеронки.

Генетики, йдучи назустріч широкого суспільного інтересу, витворили словесний портрет первістка принца Гаррі і Меган Маркл. Для цього вченим довелося попотіти, адже в обраниці представника королівської династії «намішаний» екзотичний коктейль з європейської та африканської крові. Головне питання полягає в тому, чи зуміє темношкіра домінантка взяти гору над рецесивним англосаксонським, а також ірландським відтінком.

По всій імовірності, як вважають генетики, первісток Гаррі і Меган народитися зі смаглявою шкірою. Африканські коріння сильні. Зате вогняна шевелюра принца переможе, так як рудий колір волосся королівської чоловічій лінії залишався в кожному поколінні. Наприклад, чоловік Єлизавети II Единбурзький Філіп є точним прообразом принца Гаррі. Отже, на думку вчених, первісток молодої сім’ї буде рудий і смаглявий з карими очима.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Вам буде цікаво

Кращі фотографії мандрівників, зроблені у 2015 році

Конкурс “Intrepid Travel” зібрав у 2015 р. 7000 матеріалів від 3000 фотографів по всьому світу. ...