Путін і Янукович несподівано провели таємну зустріч з вкрай делікатного питання

Путин и Янукович неожиданно провели тайную встречу по крайне деликатному вопросу: СМИ узнали скандальные подробности

В Інтернеті кипить обговорення опублікованих в американських ЗМІ даних і компромату на нового президента США Дональда Трампа.

Сьогодні видання Buzzfeed опублікувало на власному сайті об’ємний документ з 35 сторінок, який включає дані британської розвідки, підготовлені для опонентів Трампа.

Документ містить вкрай цікавий розділ, присвячений роботі екс-глави виборчого штабу Трампа Пола Манафорта про корупційні справи колишнього президента України Віктора Януковича.

У документи фігурує запис про таємну зустріч Путіна і Януковича, яка відбулася під Волгоградом влітку минулого року. На ній колишній президент України намагався переконати Путіна в тому, що реально фактів, які підтверджують “відкати” “Партії регіонів” в Манафорта відсутні.

В опублікованому документи повідомляється, що таємна зустріч Путіна і Януковича відбулася 15 серпня, при цьому окремо наголошується, що Путін не повірив словам і аргументам Януковича.

Путин и Янукович неожиданно провели тайную встречу по крайне деликатному вопросу: СМИ узнали скандальные подробностиПутин и Янукович неожиданно провели тайную встречу по крайне деликатному вопросу: СМИ узнали скандальные подробности

uploud...

загрузка...

Про vit

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Якщо бомбардувальники РФ з’являться в небі над Україною, їх чекає неприємний сюрприз

Якщо Росія вирішить атакувати Україну з повітря і направити в нашу країну бомбардувальники, то їх ...

Під час президентської гонки Путін своїм виборцям зможе запропонувати лиш міфології сили

Єдине, що може запропонувати президент РФ Володимир Путін своєму електорату під час виборчої кампанії – ...