Прем’єр-міністр України стурбований масовим виїздом українців за кордон

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман стурбований тим, що нині громадяни масово виїжджають з України у пошуках гідної роботи.

“Я читав матеріал у ЗМІ про те, що 45% громадян України виїжджають за кордон з метою пошуку більш високооплачуваної роботи. 32% – це ті, хто шукає іншу якість життя, 13% – заради своїх дітей”, – сказав Гройсман.

На його переконання, якби кілька років тому уряд працював так, як треба, то нині якість життя українців була б значною кращою, і люди не змушені були б їхати з Батьківщини у пошуках кращої долі.

Як наголосив голова уряду, аби ситуація поліпшилася і люди припинили виїжджати з країни, а ті, хто виїхав, щоб повернулися, влада має створити нормальні умови для життя. За словами Гройсмана, починати треба не тільки із забезпечення нормальної заробітної плати, а й із реформування освіти, бо без цього нормального майбутнього бути не може.

Як відомо, раніше міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що лише торік Україну залишило більше мільйона українців. “Сто тисяч залишає Україну щомісяця, і питання далеко не тільки в тому, що там вищі зарплати, – це взагалі розуміння майбутнього і якості життя”, – сказав Клімкін.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

оренда банківськог осейфу в Україні

Лайфхак перед відпусткою – оренда банківського сейфу

З введенням безвізового режиму з країнами ЄС українці стали набагато більше подорожувати, оскільки тепер не ...