Кулінарія

Пошировання риби в олії – спосіб приготування

Цей простий і безпечний метод всього за три кроки дозволить отримати рибу з шикарною смачною плоттю. Його ж можна використовувати при приготуванні креветок.

Пошировання риби – це процес її приготування ніжного в рідині при температури нижче точки кипіння. Це класична французька техніка. Традиційно в якості рідини, в якій готується риба, береться рибний бульйон. Риба, яка готувалася в ньому, виходить дуже смачною, легкою і ніжною.

Існує ще один варіант пошировання– риба готується не в бульйоні, а нудитися в оливковій олії. У цьому випадку рибу занурюють в форму, в яку попередньо налито оливкова олія. Форму надавати у духовку і тушкують рибу на низькій температури до повної готовності. Риба виходить неймовірно ніжною і ароматною. Переваги поширования риби порівняно з варінням на обличчя. Звичайно, чим риба свіжа, тім краще буде її смак і аромат.

Що треба робити, щоб приготувати рибу-пашот?

 

Крок 1. Маринування

Поширование рыбы в масле - способ приготовления
Вийміть рибу з холодильника, приправте її сіллю і травами і залиште маринуватися при кімнатній температури протягом години.

Крок 2. Нагрівання масла

Поширование рыбы в масле - способ приготовления
Налийте масло в форму і підігрівайте його на слабкому вогні до тих пір, поки воно не досягне температури 48-50° C. Дізнатися температуру можна за допомогою кулінарного термометра.

Крок 3. Пошировання

Поширование рыбы в масле - способ приготовления
Як тільки масло нагрілося, занурте в нього рибу. Посуд з рибою поставте в духовку і тушкуйте на слабкому вогні протягом 25 хвилин.

Існують три важливих моменти пошировання риби в оливковій олії:

1. Вибір риби. Найкраща риба для пошировання в олії така, яка має смачну плоть і щільну текстуру. Це лосось, палтус, камбала і тунець. Гарні для томління і креветки. Якщо нарізати рибу на шматки, смороду повинні бути товщиною приблизно в 1 див.

2. Вибір рослинної олії. Краще всього використовувати оливкову олію першого віджиму. Воно має найбільш багатий аромат. Не використовуйте занадто дорогою масло, тому що його буде потрібно багато.

3. Вибір сковороди. Вибирайте сковороду з прямими бічними сторонами, спеціально призначену для обсмажування продуктів в рослинному маслі. Рибу можна викладати тільки в один шар. Важливо, щоб шматки риби не перекривали один одного і були повністю покриті маслом.

Читайте статтю: Сковороди та їх види

Скільки часу пошировати рибу?

Що стосується першої, то магічна цифра «25» творити чудеса з усіма видами морепродуктів. Тобто, ми готуємо рибу 25 хвилин. Але це тільки в тому випадку, якщо ви дали після холодильника рибі полежати при кімнатній температури не менше години. Якщо ви стали пошировати рибу відразу з холодильника, вона знизить температуру масла і буде готуватися довше.

Готовність риби-пашот легко перевірити за допомогою ножа або виделки. Повністю приготовлена риба легко протикається.

Інші рецепти ніжною риби:

  • Варений тунець в оливковій олії з прянощами
  • Риба, запечена в кокосовому молоці
  • Тушкована риба по-мексиканськи
  • Риба, запечена цілком на овочевій подушці по-карибськи

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України