Портников: Захід не може і не хоче допомогти Україні з Донеччиною

Відомий політичний оглядач Віталій Портников у своєму блозі на «Еспрессо» заявив, що Європейському Союзу потрібна підтримка Росії для збереження ядерної угоди з Іраном, і тому, з точки зору прагматизму, є ризик заморожування всіх конфліктів з Москвою, передає Новинний Портал. За словами експерта, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон стурбовані тим, як вести себе з США після рішення глави Білого дому Дональда Трампа про вихід із ядерної угоди з Іраном.

Журналіст також упевнений, що реально ні Макрон, ні Меркель, ні Трамп не можуть зробити впливу на рішення кризи на Донбасі. Зробити це можна тільки завдяки кумулятивним ефектом санкцій. Однак він буде довго позначатися, а рішення президента США в довгостроковій перспективи підтримає на високому рівні нафтові ціни. А це, на думку Портникова, означає, що у Путіна буде можливість на санкції не звертати особливої уваги.

«Сьогодні наші партнери не можуть і не хочуть нам допомогти з вирішенням проблеми відновлення територіальної цілісності країни, то вони здатні допомогти з внутрішніми змінами, посиленням обороноздатності і продовженням реформ», – написавши Портиків.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

В Італії можуть оголосити ім’я нового прем’єр-міністра вже в понеділок

Лідер італійського “Руху 5 зірок” Луїджі ді Майо заявив, що узгодив програму коаліції з правою ...