Порошенко терміново скликав військових через тотальний перетину російських танків українського кордону на Луганщині

Через загострення ситуації в окремих районах Луганської області президент Петро Порошенко скликав позачергове засідання Військового кабінету Заради національної безпеки і оборони України. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Керівники силових відомств відзвітували перед президентом про останні події, зокрема про незаконне перетинання російськими танками українського кордону в Краснодонському районі Луганської області, а також про почастішання випадків провокацій з боку бойовиків.

«У зв’язку із збільшенням кількості російських військових, а також активізацією найманців, українські Збройні Сили готові до будь-якого розвитку подій для забезпечення безпеки мирного населення», — заявив Порошенко.

Глава держави також доручив українському представнику в Загальному центрі з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) активізувати взаємодію зі Спеціальної моніторингової місією ОБСЄ для інформування наших західних союзників.

Нагадаємо, ватажок «ЛНР» Ігор Плотницький зняв з посади «міністра МВС» Ігоря Корнета. Той заявив, що не має наміру залишати посаду і при підтримці озброєних людей 21 листопада захопив адміністративний центр Луганська. ОБСЄ зафіксувала в Луганську колону воєнізованої техніки та військових.

uploud...

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

УКРАЇНА ОТРИМАЛА СТАТУС “АСПІРАНТА” В НАТО: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ НАС

Незважаючи на затяжне піке святий, життя за межами України триває. Поки чоловіки, в честь жіночого ...