Політолог закликає українських політиків перестати давати інтерв’ю «Інтеру», «112 каналу», «NewsOne» – це найкраща відповідь російській пропаганді

Єврооптимісти раптом занепокоїлися інформаційним впливом Росії на наші вибори. Нардеп Світлана Заліщук у Facebook б’є на сполох, пише, що Україна «стане полігоном для випробування» пропагандистського зброї Росії. Коментуючи посаду нардепа, політолог Михайло Бесараб зазначив, що треба сказати збентеженим депутатам – полігон вже давно відкритий, і зброя вже масово випробовується на українцях. І снаряди ворога підносять, в тому числі і самі ці стурбовані депутати, які дають інтерв’ю і ексклюзивні коментарі «Інтеру», «112 каналу», «NewsOne», «ZIK», «Країні» та іншим їхнім партнерам.

За словами Михайла Бесараба, Світлані Заліщук не завадило б оголосити бойкот прокремлівським «ЗМІ» в Україні і закликав те ж саме зробити своїх колег. Це буде найбільш ефективна допомога з їх боку.

Політолог зазначає, що також треба ізолювати і бойкотувати корисних ідіотів і агентів Кремля на Заході. Зокрема, тих, які за посадою «захищають права українських журналістів». Об’єктами такого захисту часто стають не реальні українські журналісти-жертви утисків, а неприкриті солдати кремлівської інфоагресії Руслан Коцаба, Бузина, «орденоносець» Вишинський, спеціаліст по поширенню дезінформації Гужва.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Вам буде цікаво

Паламар: «Втомлена Європа знову надала допомогу Україні»

На календарі 17 травня, День вишиванки, і сьогодні потрібно відзначити кілька важливих новин.Про це на ...