Під Маріуполем українські морпіхи знищили спецназ з Камчатки (ВІДЕО)

Стали відомі нові подробиці нічного бою під Маріуполем, в якому українські військові ціною загибелі двох морських котиків змогли знищити до 30-ти бойовиків ДНР і російських окупантів.

Про них повідомляє група російського блогера Олега Ярчука.

«Маріупольський напрямок. Підрозділи 311-й осн (* загін спеціального призначення  Петропавловськ-Камчатський) бій з частинами особливого призначення ЗСУ. «200» — 11, «300» — 14, ТМН — 1. Повна доповідь командування напрямку», — йдеться в повідомленні російських військових начальству.

Також стали відомі нові подробиці загибелі двох українських морських спецназівців з 73 морського центру спецоперацій.

«Нарвалися на секрет (а не на засідку). Хлопці встигли пару раз стрельнути і полягли. По групі стали працювати ПТУРами. Довго не могли забрати трупи і викликали огневиков. З підтримкою покришити близько двадцяти осіб супротивника. Хлопців забрали і вже на наступний день у частині були проводи. Потім їх відвезли ховати по домівках», — про це дніпропетровський волонтер Юрій Мисягын.

За даними Ярчука, реальні втрати регулярних військ РФ у війні на Донбасі на 5 березня складають: убитими 8384, пораненими — 7325 і зниклими без вести — 3514 осіб.

Нагадаємо, в суботу, 5 березня, пізно ввечері в морг Новоазовська були доставлені тіла 10-15 окупантів. Осколкові поранення і кульові.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Святий Василій Великий про піст

Про піст Проповідь перша 1. Сказано: Засурміть у ріг, як новий місяць зійде у небі, ...