Папа Франциск затвердив декрет визнання геройського виміру чеснот праведного Слуги Божого Папи Івана Павла І

У вівторок, 8 листопада 2017 р., Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції кардинала Анджело Амато, Префекта Конгрегації в справах святих, під час якої затвердив оприлюднення декретів цього відомства, які стосуються деяких канонізаційних та беатифікаційних процесів. Серед них, визнання геройського виміру чеснот праведного Слуги Божого Папи Івана Павла І, який народився 1912 року, а відійшов до вічності 1978, на першому році свого понтифікату.

Два декрети стосуються визнання мучеництва. Це угорський дєцезальний священик о. Янош Бреннер, вбитий з ненависті до віри 15 грудня 1957 року, та італійська черниця-місіонерка с. Леонелла Сґорбаті, вбита з ненависті до віри 17 вересня 2006 року в Могадишо, Сомалі.

Інші декрети стосуються визнання геройського виміру чеснот німецького блаженного Бернарда, Маркіза Баденського, що жив у першій половині XV століття, італійського францисканця о. Ґреґоріо Фйораванті (1822-1894), венесуельського єзуїта о. Томасо Моралеса Переса (1908-1994), італійського капуцина Марґелліно з Капрадоссо (1873-1909) та італійської черниці Терези Фарделли (1867-1957).

uploud...

загрузка...

Про vit

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

В Італії мігрант спробував зняти хрест з різдвяної ялинки

Неприємна пригода трохи затьмарила святкування Різдва Христового в італійському Мілані – біженець, який прибув в ...