Папа Франциск прийняв Президента Чорногорії

Задоволення з приводу добрих стосунків, позитивний внесок католиків, екологічні питання були серед тем, обговорюваних під час візиту до Ватикану Президента Чорногорії.

У понеділок, 8 жовтня 2018 р., вранці, Папа Франциск прийняв у Апостольському палаці у Ватикані Президента Республіки Чорногорія Міло Джукановича, який опісля зустрівся з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, якого супроводив архиєпископ Поль Річард Ґаллаґер, Секретар у справах стосунків з державами.

Як повідомив Ватиканський прес-центр, під час щирих розмов висловлено задоволення з приводу добрих стосунків між Святим Престолом і Республікою Чорногорія, що зміцнені Угодою 2011 року, а також наголошено на позитивному внеску католицької спільноти на користь усього чорногорського суспільства. Розглянуто теми взаємного зацікавлення, як ситуацію в регіоні, процес євроінтеграції, сприяння міжетнічному та міжрелігійному співіснуванню, а також питання збереження довкілля. Обмін думками заторкував теж і деякі міжнародні питання, з особливим наголосом на вирішення конфліктів.

Міло Джуканович п’ять разів займав пост прем’єр-міністра, а також уже один раз був президентом країни.

Загрузка...

One comment

  1. Мелхиседек

    Сколько ещё этот дявол во плоти будет строить из себя “святейшего” отца??????? Не пора ли уже призвать к ответу т.н. “святых” отцов за все содеянные их “святостью” преступления против человечества, начиная с преследований на кострах инакомыслящих и заканчивая сексуальным насилием над несовершеннолетними!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Вчені розгадали загадку смертоносного цунамі в Індонезії

У вересні країна затряслася від землетрусу, яке згодом забрав життя майже 2000 чоловік. Вчені довго ...