Новини

Ортопедичне взуття для дітей – як зробити правильний вибір

Дитяча стопа має хрящову структуру і складну архітектоніку, тому важливо стежити за правильністю розташування її під час ходьби. Для того щоб забезпечити правильне розташування стопи варто купити дитячу ортопедичне взуття на https://medsklad.com.ua/ortopedicheskaya-obuv/obuv-detskaja/ відповідно до фізіологічних особливостей конкретної дитини.

Помилки у виборі можуть привести до плоскостопості, що викликає деформацію суглобів і кісток, що призводить до втрати амортизаційних функцій, швидкої стомлюваності ніг, порушень ходи і навіть больових відчуттів. Якісне взуття, підібране з дотриманням всіх вимог і норм, дозволить без особливих зусиль уникнути порушень і виправити вже наявні проблеми.

Вимоги, які пред’являються до дитячого ортопедичного взуття

Основним завданням даного взуття є фіксація суглоба в правильному положенні і підтримання його в такому стані при ходьбі, стрибках і бігу. В першу чергу варто пам’ятати, що дати рекомендації по носінню даного взуття повинен лікар – ортопед. Крім цього є кілька важливих характеристик, яким обов’язково повинні відповідати такі товари:

  1. Необхідний невеликий каблук або зручний підйом, щоб правильно формувався безпосередньо звод стопи.
  2. Обов’язковий жорсткий задник, який фіксує п’яту.
  3. Необхідні жорсткі боковини в області п’яти, які також допомагають забезпечити правильне розташування ноги.
  4. Супінатор повинен бути надійним і ергономічним, щоб взуття не змінювало форми під час використання.

Познайомитися більш докладно з можливостями такому взутті і її концептуальними відмінностями від аналогів, а також вибрати відповідну модель для свого малюка можна на цьому сайті https://medsklad.com.ua/contacts/lvov де представлений широкий асортимент пропозицій.

Рекомендації по підбору взуття ортопедичного взуття

При виборі підходящого взуття вашій дитині варто пам’ятати, що найбільш важливо використовувати її у віці до чотирьох років. При виборі відповідного варіанту для таких малюків варто дотримуватися таких рекомендацій:

  • Підошва повинна бути легкою і нековзною.
  • Потрібно вибирати моделі з закритими пальчиками.
  • Гомілковостопний суглоб повинен бути зафіксований, але при цьому взуття не повинна заважати руху.

Уже до шестирічного віку допускається поява стійкого ергономічного каблука, висота якого не може перевищувати 1/14 довжини його стопи.

Неприпустимо наявність штучних матеріалів в тій частині взуття, яка стикається зі шкірою малюка.

Дотримання цих простих правил і порад дозволить зберегти здоров’я дитини, забезпечить йому гарну ходу, рухливі суглоби, красиву поставу і відсутність неприємних відчуттів під час будь-яких фізичних навантажень.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України