Нові правила для онлайн-покупок в ЄС

Покупці в Європі зможуть здійснювати покупки в Інтернеті простіше — в понеділок вступають в силу нові правила ЄС щодо геоблокування в інтернет-магазинах. Після кількох років переговорів країни-члени ЄС та Європейський парламент нарешті домовилися про зміну законодавства.

Геоблокування дозволяло в інтернет-магазинах виключати можливість для іноземних клієнтів перегляду пропозицій або автоматично перенаправляти їх на сайти з більш високими цінами. За даними Комісії ЄС, тільки 37 відсотків інтернет-магазинів в 2015 році змогли оформити замовлення, що надійшли з-за кордону.

Любите подорожувати – відкрийте для себе азорські острови

Брюссель попередив, щоб країни ЄС розробили ефективні санкції за подібні порушення. У 2020 році Комісія ЄС має намір розглянути питання про ефективність реалізації цих заходів.

«З цими новими правилами споживачі отримають більше можливостей щодо вибору більш вигідної ціни і, отже, отримання кращої послуги», — сказав комісар ЄС Андрус Ансіп.

Фото: pixabay.com

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

В Австрії було знешкоджено 50-кілограмову важку бомбу часів Другої світової війни

Вчора у Вінер-Нойштадті (Нижня Австрія) було знешкоджено 50-кілограмову важку бомбу часів Другої світової війни. Будівельна ...