Вираз обличчя Путіна, коли Трамп сказав “ні”. ФОТО

Відповідаючи на питання іноземних журналістів (своїм б він питати про це заборонив), Путін змушений насилу підшукувати слова, пояснюючи, чому зірвалася зустріч з Трампом.

Скан фіксує, з яким задоволенням він це робить.

Прямо визнати, що Трамп знехтував зустріччю, оскільки Путін використовує “картинку” переговорів виключно заради виходу зі світової ізоляції і спростування ролі ізгоя, – Путін не міг.

Вираз обличчя Путіна, коли Трамп сказав "ні". ФОТО

Пояснити небажання Трампа зустрічатися, не втрачаючи обличчя, дійсно, складна задача. Залишається вимучувати слова про “вину” власних працівників адміністрації, які “не змогли організувати зустріч”.

“Будуть покарані,” – обіцяє Путін.

Риси психологічного портрета пройдисвіта: максимально зняти з себе відповідальність за особисті гріхи.

Хто винен в ізоляції Росії? – злісний Захід, НАТО, наклепники-журналісти, лицемірні європейці, – а тепер і співробітники кремлівської адміністрації.. (Нікому довіряти не можна, всюди зрада!)

Улюблений сталінський принцип: чим небезпечніше для режиму обстановка, тим жорсткіші внутрішні репресії.

Але другий раз історія повторюється як фарс..

Олександр ХОЦ

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Арестович: Томос – крок до розуміння усім світом того факту, що Московщина – це всього лише «ДНР» Золотої Орди, що триває з 14-го століття

Позитивний вердикт синоду Вселенського Патріархату про те, що процедура надання автокефалії Єдиної помісної православної церкви ...