Невзоров про катастрофу Боїнга: «Росії доведеться викручуватися з цієї ситуації»

Росія продовжує заперечувати свою причетність до авіакатастрофи на Донбасі, але їй доведеться викручуватися з ситуації навіть у тому випадку, якщо потрібно буде позбутися від прихильників з числа місцевих колаборантів, які допомагали окупувати східні регіони. Як передає Новинний Портал з посиланням на “Ехо Москви”, така думка прозвучала від російського журналіста Олександра Невзорова.

«Треба розуміти, що інформаційна битва за Боїнгу програно, і це в першу чергу слід визнати. А все інше не має ніякого значення, навіть і ті, до речі, хто його збив. Адже закони медіа – це як закони фізики. Їх, на жаль, порушувати не можна. Я просто хочу пояснити, що треба було зробити, звичайно. В цьому випадку треба було швиденько знайті крайніх і повісити на них всю відповідальність за злочин, тому що завжди можна пояснити чиєїсь дурної самодіяльністю. Тім паче, що захопили Донбас кримінальники – це все одне витратний матеріал», – вважає Невзоров.

За його словами, зараз РФ може позбутися від цих людей дуже красиво – якщо в Амстердам прибудуть посилки з Захарченка та Гіркіним, то Кремль знову зможе вийти сухим з води. Нагадаємо, що Нідерланди і Малайзія перекладали відповідальність за збитий Боїнг з Росії на Україну.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Вам буде цікаво

Блогер: витівка Трампа на G7 – це банальна помста заздрісника молодого і успішного супернику

Є такий психотип людей, які просто живуть тім, щоб комусь помститися за старі образи. Серед ...