Названі терміни покриття мобільним сигналом празького метро

Мобільний сигнал на всіх станціях і в тунелях празького метро з’явиться не пізніше 2022 року. Угоду щодо реалізації даної задачі у середу, 4 квітня, уклали Транспортне підприємство Праги (DPP) і найбільші стільникові компанії країни Vodafone, T-Mobile і O2.

Спочатку сигналом покриють ділянку Roztyly – Muzeum «червоної» гілки. Це відбудеться до кінця жовтня цього року. Причому до 15 вересня телефони почнуть «ловити» в трьох тунелях і на трьох станціях цієї ділянки.

Зазначимо, сьогодні пасажири столичної підземки можуть здійснювати дзвінки і користуватися мобільним Інтернетом, перебуваючи в поїзді, тільки на відрізку Dejvick?— Nemocnice Motol «зеленої» гілки.

Празькі влади зуміли домовитися з мобільними операторами на дуже вигідних для себе умовах: компанії повністю покриють інвестиційні витрати і будуть платити Транспортному підприємству оренду за пролягають в тунелях кабелі. Угода розрахована на 20 років. За перше десятиліття DPP отримає 120 млн крон.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Фотофакти про життя в Норвегії, які перевернуть ваше уявлення про цю країну

Країна казкових тролів і фантастичних фіордів не залишить байдужим навіть найдосвідченішого туриста. Тут пінгвіни можуть ...