Найрідкіснішу чехословацьку марку продали за 8 мільйонів крон

Найрідкісніша чехословацька марка пішла з молотка аукціонного дому Burda Auction за 7,8 млн крон. Торги відбулися у Муніципальному будинку Праги вранці 11 березня.

Мова йде про марку, спочатку видрукуваної для австро-угорської пошти, на яку в 1919 році завдали маркування «Пошта Чехословаччини». Це останній з уцілілих примірників.

Знаменитий чеський філателіст Людвіг Питлічек придбав марку 22 роки тому за 2,6 млн крон. Сьогодні стартова ціна лота склала 4 млн крон. В результаті покупець, який побажав залишитися невідомим, виклав за неї 7,8 млн крон. Додатково він повинен буде сплатити комісію аукціонного будинку, яка становить 19% від вартості лота.

Людвіг Питлічек входити у престижний міжнародний клуб філателістів «Club 100 de Monte Carlo del Elité de la Philatelie», одним з членів якого є королева Єлизавета II. У минулому році чех вирішив продати свою «Золоту колекцію» з 5000 аркушів, оскільки його діти не захотіли продовжити справу батька. Експерти оцінили колекцію в більш ніж 100 млн крон.

Автор заголовного фото: Vít Šimánek, ČTK

uploud...

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Помер останній у світі самець північного білого носорога

У Кенії помер останній у світі самець північного білого носорога. Про це повідомляється на сайті ...