Найєм різко відповів угорському міністру на критику

В Україні не забороняється вивчати мови національних меншин, при цьому новий закон «Про освіту» передбачає, що вивчення української державної мови стане обов’язковим. Про це у Facebook написав нардеп від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм, передає Корупція.Інфо.

«Світ божеволіє. У відповідь на підписання нової редакції закону України про освіту міністр закордонних справ Угорщини заявив, що «Угорщина заблокує і програші вето на будь-який крок України на шляху до подальшої європейської інтеграції». WTF ?! Створюється враження, що багато наших сусідів і партнерів, говорячи про Україну, впадають в якесь глибоке геополітичне дитинство і впевнені, що в будь-якому питанні Україна в першу чергу повинна подбати про їхні інтереси і тільки потім згадати про свої », – заявив нардеп.

За його словами, в Україні не буде заборонений угорську мову.

«Для тих, хто в танку: Україна не забороняє угорську мову. Україна не забороняє утворення на угорській мові. Але ми, чорт візьми, просимо вчити не тільки угорську мову, а знати і вчити ще й українську. Крапка. І це не виправдання, а лікнеп. А в іншому – ласкаво просимо », – продовжив Найєм.

За словами нардепа, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан «виражається як підліток». «Ми гарантуємо, що Україна постраждає в майбутньому». Що це за істерика в дусі «прийде війна, попросиш хліба» ?! І при всій повазі до пана Орбана, хто йому дав право, що він може вирішувати, якою має бути карта ЄС, кому туди можна, а кому – ні. Мабуть, наші угорські колеги забули, що Україна – це поки єдина країна в ЄС, громадяни якої фізично заплатили життями за свій вибір. Реакція пана Орбана мало чим відрізняється від обурення росіян, які не розуміють, чому ми забороняємо в’їзд в Україну тим, хто порушив по наївності закони і Конституцію при перетині державного кордону в Криму », – додав нардеп.

Раніше міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіятро заявив, що уряд Угорщини прийняло рішення про блокування всіх наступних рішень Євросоюзу, спрямованих на зближення з Україною.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

УВАГА, Нова поліція !!! Прохання поширити!!! Сьогодні їхали в автомобілі. Дівчинці стало погано і нам довелося зупинитися біля магазину «Ібіс»…

Maryna Ozerova: УВАГА, Нова поліція !!! Сьогодні, 17:00 я зі своєю сестрою,її чоловіком і їх ...