В 2018 році силові відомства Росії будуть відгороджуватися від мітингувальників електрошоковими щитами

Незвичайний щит може надійти на озброєння спецпідрозділів російської поліції в кінці 2018 року. Про це розповіла Катерина Столяревская, керівник компанії «Березень Груп», яка провела розробка цього ноу-хау.

Мова йде про полікарбонатному щиті, обладнаному електрошоковою установкою, який виставлений на стенді компанії на виставці «Інтерполітех». Як зазначила Столяревска, за прототип нового засобу активного захисту був узятий вже готовий на озброєнні спецслужб щит з полікарбонату. В ручку модифікації було вмонтовано електропристрій, який дозволяє виводити потужний розряд на поверхню щита.

Як зазначила представник компанії, новинка являє оборонний засіб, який активується при спробі захоплення щита або в разі активної оборони. З його допомогою можна зупинити нападника на співробітника. Остаточне рішення про застосування нового спецзасоби будуть приймати керівники силових відомств, в які новинка надійде на озброєння.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Українців за кордоном закликають декларувати прибутки

До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни Дипломатичні представництва України за ...