На чемпіонатах світу з гирьового спорту та самбо прикордонники здобули срібло та бронзу

З 10 по 15 жовтня у Латвійському місті Даугавпілс пройшов чемпіонат світу з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь 400 атлетів з 25 країн світу. До складу збірної України увійшли три прикордонника.

За підсумками змагань в особистій першості у ваговій категорії понад 90 кілограмів сержант Білицький Леон виборов срібну нагороду. У командній естафеті почесне друге місце посіли Білицький Леон та сержант Потокій Василь.

А в Тбілісі з 12 по 14 жовтня був проведений юніорський чемпіонат світу з боротьби самбо, за участі 250 борців з 32 країн світу. Двоє спортсменів- прикордонників, які увійшли до української збірної, показали на змаганнях чудові результати. Зокрема в особистій першості у вагових категоріях понад 100 кг та до 82 кг бронзові нагороди вибороли сержант Березка Владислав та солдат Сергійчук Станіслав відповідно.

На чемпіонатах світу з гирьового спорту та самбо прикордонники здобули срібло та бронзуНа чемпіонатах світу з гирьового спорту та самбо прикордонники здобули срібло та бронзу