Молодий коханець краще млявого чоловіка. Факт…

38 років (як і мені), в спортзалі живе для неї в позі постояти між приготуванням борщу і сирників — святе діло. Скільки ниток прошило її мордочку до тридцяти восьми років, щоб перемогти птоз і гравітацію – історія замовчує. Підозрюю – багато. В грудях – імпланти, попа накачана до такого стану, що поклади між половинками горіхові, можна навіть волоський – розколе.

У пані є чоловік. Повна протилежність – є пузо. Є лисина, і коли він влітку відкривається, тикати в нього пальцем не рекомендується – на вигляд як желе. У нього навіть є розтяжки з розхлопом – під колінами. Про даааа, після стількох років в ЖЖ, дізнавшись, що розтяжки з розхлопом – саме тошнотворне, що можна побачити на тілі людини, я почала їх помічати.

І що скажу, мужики – розтяжки з розхлопом у вас якщо не в кожного третього, то у кожного четвертого є. Не можу зрозуміти, як ви умудряєтеся носити влітку шорти, лякаючи всіх оточуючих.

А ще на пляжах останні роки почали з’являтися чоловічі дупи з ЦЕЛЮЛІТОМ.

Так, так. Очі вас не обманюють – пухкі чоловічі дупи з целюлітом.

І не треба говорити про те, що целюліт – жіноча напасть. Ожиріння за бабським типом зараз, знову таки, якщо не в кожного третього, то у кожного четвертого.

Але повернемося до драми і дами.

Так ось, вона плаче – чоловіка не хоче, а йому секс потрібен!

Раніше теж не хотіла, але у нього було багато бабла.

Зараз бабла в два рази менше, жиру – більше, а сексу йому все ще подавай.

А вона хоче хлопчика офіціанта, який приносить коктейлі. У нього попа – теж як горіх. І взагалі він на вигляд орач-трахарь широкого профілю. Так що, згадуючи її мужика, я її розумію.

Ось така біда.

Тому у мене питання – джентльмени, любі мої. Багато чую, що на товстих разожратих баб у вас не стоїть, і після 27 на смітник. А з чого ви взяли, що на товстих разожратих мужиків у нас стає? Хто вам таку дурницю сказав?

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Ці 7 справ допомогли мені перестати залучати токсичних хлопців

В той день, коли я зрозуміла, що крім себе мені нема кого звинувачувати в тому, ...