Молитва Папи Франциска на гробі блаженного Павла VІ

У неділю 6 серпня, в 39-ту річницю смерті блаженного Павла VІ, Папа Франциск молився на його гробі у каплиці, що в гротах під базилікою святого Петра у Ватикані.

Святу Месу при гробі блаженнного Павла VІ очолював преосвященний Марчелло Семераро, Секретар Ради Кардиналів, єпископ дієцезії Альбано, до якої належить літня резиденція папів у Кастель Ґандольфо, де в празник Преображення Господнього 6 серпня 1978 року відійшов по вічну нагороду 262 Папа Католицької Церкви – блаженний Павло VІ. Він був Главою Католицької Церкви протягом п’ятнадцяти років. Після закінчення богослуження до присутніх приєднався Папа Франциск, який довго молився на гробі Павла VІ.

Єпископ Марчелло Семераро розповів кореспондентові Ватиканського Радіо, що його дуже зворушила молитовна присутність Святішого Отця, який глибоко шанує Павла VІ і проголосив його блаженним у жовтні 2014 року. Папа Франциск часто цитує блаженного Павла VІ та висловив сподівання, що незабаром зможе проголосити його святим.

uploud...

загрузка...

Про vit

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Апостольський Престол і легалізація «гомосексуальних подружь»

Церква навчає, що повага до гомосексуальних осіб не може провадити до схвалення гомосексуальної поведінки або ...

Отець Терентій Цапчук: «На Волині Українська Греко-Католицька Церква має столітню історію»

У 2017 році монахи Чину святого Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви відзначають 400-ліття реформування. Інформаційне ...