Мінус 32 мільярди гривень до Бюджету – результат «старань» активістів «блокади»

Минус 32 миллиарда гривен в Бюджет – результат «стараний» активистов «блокады»
За підрахунками експертів, Україна відтепер, після того як сепаратисти «віджали» українські підприємства, які діяли на території ОРДЛО, але сплачували податки в український бюджет, щорічно втрачає близько тридцяти двох мільярдів гривень. Найстрашніше, що втрати торкнуться і оборонного сектора. При таких показниках, оборонний сектор буде недофінансовано майже на сім мільярдів, у цьому році. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив політичний аналітик Павло Нусс.

«Тепер прошу відповісти маніпуляторів, які закидають супротивникам блокади і владі, що «договорняки» і «це ціна смертей воїнів» – чи в змозі вони відшкодувати «оборонці» 7 мільярдів? Гібридна війна передбачає і нестандартність у відносинах з противником, ворогом! У цій війні виграє той, хто розумніший, у кого є ресурси, у кого є підтримка населення, народу, нації…», – написав Павло Нусс.

Він зазначає, що, якщо навіть український уряд йшов на тіньові домовленості з підприємствами, які діяли в зоні окупації, але сплачували податок у Укрбюджет – це саме ті рішення, яке було зроблено з урахуванням того ж національного інтересу. «Коротше кажучи, у нас є проблема і вона полягає, в першу чергу, в тому, що ми продемонстрували нездатність мислити і діяти стратегічно, і найголовніше – тихо. Прорвемося. Гройсман і Порошенко перекриють, іншого шляху немає», – резюмував Павло Нусс.

uploud...

загрузка...

Про vit

3 comments

 1. Анонімний

  В доход Украины шел только маленький процент от прибыли. 32 миллиарда – это и есть тот маленький процент. Остальное шло олигархам. И там не 32, а все 320 миллиардов. Надеюсь, до олигархов они тоже не дойдут.
  Слава блокадникам! Слава Украине!

 2. Анонімний

  Так все таки оказывается, что Донбасс кормил Украину? А без Донбасса Украине кирдык? Как по другому понять заявления украинского руководства?

 3. Анонімний

  Ни фига се.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Українка згоріла в авто у наслідок ДТП у Пульї

В ніч на 16 серпня на трасі, Boccadoro, що у Пульї сталася трагічне ДТП із ...

Молодий українець розбився на мотоциклі в Італії

Прогулянка на мотоциклі стала фатальною для двох українців. Динаміка ще розглядається правоохоронними органами. Ще одна ...