Мережа супермаркетів в Луганську не повернула заборгованість російським постачальникам, ті погрожують поскаржитися Путіну

Мережа супермаркетів «Народний», колишні віджаті АТБ, в Луганську кинула постачальників і не повернула їм півмільйона рублів за поставлені товари. Якесь ТОВ «Бізнес-лідер», який вирішив співпрацювати з вкрадених в українського власника магазинами, тепер домагається повернення заборгованості і пише ватажкові ЛНР Пасічнику листи з проханнями повернути гроші. Обіцяють звернутися за допомогою до президента РФ Путіна, якщо Пасічник їм нічого не віддасть. Про це у своєму блозі пише український блогер Денис Казанський.

Блогер задається питанням, цікаво, чому раптом постачальники вирішили скаржитися самому Путіну, адже він ніяким боком до Донбасу не причетний, його ж «там немає» або, коли справа стосується грошей, то все-таки з’ясовується, що є? Денис Казанський зазначає, що це феєрична історія – люди, які вважали, що можна поставляти товари злодіїв і мародерів, тепер щиро здивовані, що злодій їх раптово ошукав. Хто б міг подумати, що люди, які відбирають чуже майно, не розплатяться.

За словами блогера, тепер злодіям на повному серйозі пишуть листи з проханням про «захист законних інтересів» і погрожують поскаржитися самому головному вождеві всіх злодіїв і мародерів – в Москву. «Ну так, Володимир Володимирович не знає, що в Луганську вже чотири роки прийнято красти і віджимати. Ще один урок всім любителям «російського світу». Так буде завжди і скрізь, куди прийдуть «визволителі», – резюмував Казанський.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Чехи готові пробачити політикам подружні зради

Подружня зрада не на останньому місці в списку причин, з-за яких, на думку чехів, політик ...