Медушевська: Україну знову повертають назад до Данилича. Не дочекаєтеся!

Дуже хороше провів опитування КМІС. Нарешті, всі наші олігархи закопали сокиру війни і об’єдналися, перед навислою над ними загрозою позбавити монополії на Україну. У списку кращі люди – Коломойський, Пінчук, Ахметов, Фірташ, навіть «Газпром» РФ засвітився, тільки прізвища олігархів КМІС посоромився мабуть озвучувати, бо вони були замінені на інші.Про це у своєму блозі пише українська телеведуча, блогер Ірина Медушевська.

Вона зазначає, якщо без жартів, то погана картина вимальовується, знову відкинуть ці «красунчики» Україну років на 10-15 тому, але то таке, поки народ хоче все і відразу, поки вірить казкам, буде мати, що заслуживши, но, панове хороші повинні розуміти, що назад дороги немає. Просто чекати довго, а часу мало у деяких залишилося.

Ірина Медушевська пише, що результати соцопитування показали ще одну цікаву тенденцію – практично всі експертні експерти в телевізорі розганяють один темник «кращим президентом України був Кучма». Вісь тільки ніхто не говорити, що саме Леонід Данилович цю «шоблу» олігархів структурував і благословивши.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

З часом Україна прийде до субсидій і пільг як до виключно адресної допомоги

Останні кілька днів в Україні розгорілася дискусія на тему того, чи варто давати субсидії тим, ...