Лікарі повідомили, скільки разів можна кип’ятити чайник з водою

Кип’ячена вода апріорі вважається панацеєю від багатьох захворювань, пов’язаних з вмістом й сирій воді, що тече з кранів, шкідливих домішок. Однак, на думку фахівців, не все настільки однозначно.

Лікарі повідомили, скільки разів можна кип’ятити чайник з водою. Виявилося, що повторне кип’ятіння викликає появу в рідині патогенних субстанцій, наприклад, важкий ізотоп водню дейтерій. Як відомо, цей елемент застосовується в атомній енергетиці, що вже каже саме за себе. Однак якщо вода перед повторним кип’ятінням охолоджена, то побічна дія майже повністю нейтралізується, а солі кальцію стає ще менше, і вода стає м’якшою.

Також фахівці радять пити кип’ячену воду гарячою і ні в якому разі не вживати її після охолодження в холодильнику. Відразу після кип’ятіння, воду слід перелити в скляну ємність, тоді вона може бути використана повторно. Не можна змішувати сиру воду з кип’яченою, так як відбувається моментальне накопичення шкідливих солей. Воду слід кип’ятити не менше п’яти хвилин, але не довше десяти.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Вибираємо лікаря: популярні фрази, що викривають поганого стоматолога

Незважаючи на безліч стоматологічних клінік, в яких практикують сотні лікарів, вибрати з цієї когорти єдиного, ...