Спорт

Ліга Європи: «Чорноморець» здобуває першу перемогу за 6 років

Першим з українських клубів у Лізі Європи стартував одеський «Чорноморець». Одесити у другому кваліфікаційному раунді переграли молдавську «Дачію» з рахунком 2:0. Фантастичний гол Олексія Антонова на останніх секундах матчу дає «морякам» комфортну перевагу у два м’ячі перед матчем-відповіддю в Кишиневі.

Одесити здобули перевагу у два м’ячі перед матчем відповіддю у Кишеневі.

Цей матч для одеситів став третім за вісім днів, але враховуючи важливість поєдинку, футболісти викладались на повну і з перших секунд захопили ініціативу.«Дачія» розпочала боротьбу в Лізі Європи на один раунд раніше ніж «Чорноморець» і перед тим здолала албанську «Теуту» за сумою виїзних голів.

У першому таймі футболісти «Дачії» замкнулись на своїй половині поля і відбивались від одеситів аж до свистка на перерву. Ключові події відбулися у другому таймі. «Чорноморець» перебрав ініціативу, футболісти почали комбінувати та затисли «Дачію» у штрафному майданчику.

Гол стався на початку другого тайму, коли невтомний Олексій Гай замкнув флангову передачу Кутаса ударом під перекладину. Після забитого голу, одесити почали поводити себе вільніше і посилили пресинг. На 62 хвилині Самодін та Антонов технічною комбінацією, як на тренуванні, пройшли центр оборони суперника, але ворота врятував кіпер «Дачії» Матюгін.

Однак на 78 хвилині «моряки» пропустили швидку контратаку, та майстерності забракло футболістам «Дачії», щоб грамотно розпорядитись м’ячем. На останній хвилині матчу Олексій Антонов, технічним ударом зі штрафного зробив рахунок 2:0 на користь «Чорноморця».

На 80 хвилину матчу, за статистикою порушень, футболісти «Дачії» фолили 12 разів, а одесити лише 5.

Загалом на гру в Одесі прийшло 20 тисяч вболівальників, що, за словами коментатора матчу, дуже хороша цифра для пляжного сезону та не дуже іменитого суперника.

Нагадаємо, що Чорноморець не грав у єврокубках 6 років.

Додамо, що львівські «Карпати» розпочали футбольний сезон з поразки в українській футбольній першості.