Український десантник розповів, як провчив українофоба Шейніна в Італії

Кремлівського пропагандиста Шейніна, який постійно поливає Україну брудом з екранів телевізорів, український десантник і блогер зустрів в італійській Вероні, коли Артем Шейнін і його дружина заходили в аптеку.

Десантник зізнався, що вже не пам’ятає всі деталі конфлікту і розмови з Шейніна, але висловив упевненість, що після події кремлівська маріонетка назавжди запамятає цю зустріч.

“Я тільки ледь не вбив цю істоту в центрі Верони. Упевнений, він мене запамятає. І сподіваюся, що доля ще зведе нас у безлюдному місці”, – написав у Facebook Валерій Ананьєв.

У соцмережі десантник розповів, як все сталося. Він зізнався, що не стримав емоції і плюнув в кінцевому підсумку особі-пропагандисту, який як завжди кричав і навіть не намагався з собою впоратися.

“Я вже не пам’ятаю, як тривала розмова. Пам’ятаю, що схопив його за плечі, то штовхнув. Не знав, як стриматися”, – розповів блогер.

Він також опублікував відео, де вибачився перед своїми читачами за нестриманість.

 

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Вчені: Не бажання займатися спортом може бути закладено в ДНК

З’ясувалося, що 14 генів пов’язані з фізичними навантаженнями людини. Нещодавно вчені з Великобританії проаналізували активність ...