У Станиці Луганській зривається розведення сил із-за бойовиків, які не хочуть залишати вигідних позицій

Кременецкий: У Станицы Луганской срывается разведение сил из-за боевиков, которые не хотят покидать выгодных позиций

За словами генерал-майора, в даний час представники НЗФ займають гору князя Ігоря, що дозволяє їм контролювати місцевість

Розведення сил і засобів в Станиці Луганській зривається, тому що бойовики не хочуть залишати вигідні позиції на горі князя Ігоря. Таку позицію висловив керівник української сторони СЦКК генерал-майор Борис Кременецький в інтерв’ю “Українській правді”, передає 112.

“Якщо ми подивимося географію цього місця, то позиції ОРЛО знаходяться на горі князя Ігоря – це висота, з якої все можна контролювати. Тому в разі розведення їм доведеться залишити ці позиції і піти за гору. Вони втрачають тактичну перевагу на цій місцевості. Тому, на мій погляд, весь час і зривається це розведення”, – сказав Кременецький.

Нагадаємо, 21 вересня 2016 року в Мінську було підписано Рамкову угоду про розведення сил і засобів на Донбасі. Згідно з рамковим рішенням про розведення сил і засобів, СММ ОБСЄ здійснює на постійній основі моніторинг та верифікацію процесу розведення сил і засобів на узгоджених ділянках розведення. У відповідності з угодою було здійснено розведення сил і засобів в Золотому і Петровському, однак ОБСЄ досі не має повного доступу до цих зон.

В Станиці Луганській провести розведення сил до нинішнього часу було неможливо через регулярні обстріли. Також з’являлася інформація про те, що місцеві жителі побоюються загроз і розправи з боку бойовиків після того, як українські військові покинуть цей регіон.

uploud...

загрузка...

Про vit

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Якщо бомбардувальники РФ з’являться в небі над Україною, їх чекає неприємний сюрприз

Якщо Росія вирішить атакувати Україну з повітря і направити в нашу країну бомбардувальники, то їх ...

Під час президентської гонки Путін своїм виборцям зможе запропонувати лиш міфології сили

Єдине, що може запропонувати президент РФ Володимир Путін своєму електорату під час виборчої кампанії – ...