Фото татуювань корейського тату-майстра, натхненних культовими картинами

Незважаючи на довгу історію і зростаючу популярність татуювання, в деяких країнах вона все ще заборонена. Як, наприклад, у Південній Кореї, де татуювання є незаконною діяльністю, якщо художник не має медичної ліцензії.

Однак це не завадило татуювальнику, відомому під псевдонімом Pitta KKM, займатися улюбленою справою. Він створив свій неповторний стиль, який зробив його героєм поп-культури.

1. Незважаючи на довгу історію і зростаючу популярність татуювання, в деяких країнах вона все ще заборонена. Як, наприклад, у Південній Кореї.

2. У Південній Кореї татуювання є незаконною діяльністю, якщо художник не має медичної ліцензії.

3. Однак це не завадило татуювальнику, відомому під псевдонімом Pitta KKM, займатися улюбленою справою.

4. Він створив свій неповторний стиль, який зробив його героєм поп-культури.

5. Художник змішує непоєднувані стилі традицій східної естетики зі старовинними американськими мотивами і культовими художніми творами таких майстрів, як Магрітт, Клімт і Мікеланджело.

6. “Я змішую все, що можу, з корейською естетикою. І кожен раз коли мені вдається надати якомусь знаменитому елементу східний стиль, я отримую неймовірне задоволення!” – розповідає майстер тату.

7. Відомий “Поцілунок” Густава Клімта

8. “Син людський” Рене Магрітта

9. Як вам таке незвичайне поєднання?

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Студент вийшов із коми і винайшов браслет, що рятує життя

Словацький студент Брненського технічного університету Святоплук Блажей кілька місяців пробув у комі через укусу бджоли. ...