Москва готує дешевий спектакль під час виборів в самопроголошених Л/ДНР – Казанський

Журналіст Денис Казанський прокоментував останні заяви Кремля про підготовку так званих виборів в самопроголошених Л/ДНР, п. За його словами, Москва при будь-якому розкладі сил визнає вибори на окупованому Донбасі, в іншому випадку вона б не виступала за їх проведення. Казанський переконаний, що Москва розпочала «дешевий спектакль» за виборами на окупованих території Донецької і Луганської областей, бажаючи надати легітимності Денису Пушилину і Леондину Пасечнку, очолюваним зараз квазіреспубліки.

Також він нагадав, що нових ватажків бойовиків ніхто не обирав, тому українська сторона може використовувати на переговорах.

«Звичайно, українська сторона може це висміювати і говорити: «почекайте, а взагалі хто це? Ми Мінські угоди підписували взагалі з іншими людьми. Цих ніхто не обирав. Хто вони такі? Чому нам потрібно з ними взагалі вести переговори». Я думаю, вони спробують просто зрадити легітимності Мінським угодам», — зазначив він.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

В Коломиї відбувся тематичний вечір, присвячений Дню української писемності

Студенти та викладачі Коломийського навчально-наукового інституту   провели загальноміський захід “Я знаю силу Слова”  в МПК ...