Кардинал Мюллер закликав католиків Канади обороняти життя

Кардинал Герхард Мюллер закликав жителів Канади не переставати боронити життя навіть після програшу в боротьбі з евтаназією. Після рішення парламенту і Верховного Суду смерть за побажанням стала дійсним фактом.

Префект Конгрегації науки віри назвав цей факт великою трагедією. Евтаназія є злом не лише сама по собі, але її легалізація створює токсичну і згубну суспільну патологію, яка в непропорційний спосіб вдаряє по найслабших членах суспільства. Тому слід переконувати канадійців, щоб прагнули до анулювання цього помилкового рішення. У цій справі слід виграти – наголосив глава ватиканської дикастерії.

Він також зазначив, що в теперішній ситуації слід перш за все дбати про юридичні гарантії для лікарів, які не згідні брати участь у цій процедурі. Він наголосив, що католики мають багато що розповісти сучасним суспільствам і повинні це говорити публічно, незважаючи на те, чи звучить це популярно. Як інформує польська редакція Радіо Ватикан, кардинал Мюллер говорив на цю тему під час зустрічі з Католицьким інститутом біоетики в катедрі св. Михаїла в Торонто.

uploud...

загрузка...

Про vit

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Як отримати «Папське благословення»?

ПИТАННЯ: Як отримати «Папське благословення»? Чи це може будь-яка людина? Незалежно від віросповідання? ВІДПОВІДЬ: Коли ...

В північній частині Єрусалиму знайдено поселення, якому 7000 років

Як повідомляє сайт IsraLove Управління старожитностями Ізраїлю повідомило, що в північній частині Єрусалиму знайдено поселення, ...