Як тільки Трамп збирається налагодити відносини з Путіним, відразу щось відбувається

Те, що Дональд Трамп, президент США, хоче зустрітися з російським колегою Володимиром Путіним, – звичайна історія і світова практика, із-за цієї зустрічі нічого страшного не станеться.

Така думка прозвучала від Романа Цимбалюка, українського журналіста. За його словами, у будь-якому випадку, президенти ні про що не домовляться, хоча Трамп ще до обрання президентом США говорив, що хоче подружитися з Путіним. Після вступу на посаду він теж це повторював, і кожного разу після такої заяви що-небудь відбувалося.

«Одного разу він повторивши цю думку – і на наступний день ввів новий пакет санкцій. Потім сказав ще раз, що хоче порозумітися з Росією – на наступний день США завдали удару по російському угрупованні в Сирії. І ось він знову сказави, що хоче порозумітися з Путіним, і в рамках справи Скрипаля тут же з країни вислали 60 російських дипломатів», – зазначив Цимбалюк. Він підкреслив, що Трамп віддасть Україну Путіну відразу після того, як закриється з ним в кабінеті, і США не збираються міняти на щось Україну.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Через США і РФ війна в Сирії може затягнутися на десятиліття

Із-за протиріч між зовнішніми гравцями, зокрема, між Росією і США, війна в Сирії може затягнутися ...