Спорт

Як вибрати велоодяг?

Велоодяг – це одяг, який розроблялася спеціально для їзди на велосипеді. Вона необхідна, щоб добитися максимального комфорту в тривалих маршрутах при різних температурних режимах, тобто і в спеку і в холод, і в дощову вітряну погоду.

Цей одяг розробляється справжніми професіоналами і фанатами велоспорту, які прокрутили педалями не одну тисячу кілометрів. Так само, як і будь-яка інша одяг для спорту, велоодяг створена із застосуванням спеціальних технологій.

Літній велоодяг

До літнього велоодягу відносяться велосипедні майки, шорти, рукавички, кепка або Баффі, і навіть шкарпетки.

Якщо велосипедист їде в тривалу поїздку, або під час гонки, він відповідно інтенсивно крутить педалі, і звичайно потіє. У спеку дуже важливо відводити піт від тіла, щоб організм не перегрівався, тому тканина веломайка продумана так, щоб вбирати вологу і виводити її назовні. Для більш спекотної погоди є спеціальні веломайка, які виготовляються з тонкої синтетичної сіточки і яку ви можете придбати на сайті інтернет-магазину Екіп ekip-sport.com.ua/category/veloodezhda/ . Всі веломайки в магазині мають на верхній частині мають дві або три зовнішні кишені на спині, їх зручно використовувати, не припиняючи руху.

У велошортів завжди вшивають так званий «памперс». Це свого роду м’яка прокладка, яка вигадувалася для комфортної їзди на твердому сідлі. Також можна придбати велошорти з лямками. Нижня білизна під них не одівається. Також важливе значення має і велокепка, яка одягається під шолом, особливо при температурі +40 і велосипедні «дихаючі» шкарпетки, за допомогою яких Ваші стопи не будуть перегріватися у взутті. Велоперчатки захищають від вологи спітнілі долоні і Вам буде легше триматися за кермо, також вони будуть не зайвими в разі падіння.

Зимовий велоодяг

До зимового Велоодягу відносяться велосипедна термокуртка, шапка, велосипедні штани, рукавички, велосипедні бахіли. Вся ця одяг зшита з продувається матеріалу, щоб таким чином захистити велосипедиста від вітру. В такому одязі Ви спокійно можете котяться до -5 градусів і не замерзнете. Також пам’ятайте і про термобілизну.

На веловзуття взимку одягайте велосипедні бахіли, які допоможуть уберегти ноги від вологи та холоду. Зимовий підшоломник зшитий із спеціального тонкого флісу, добре захищає голову від холоду.

Демісезонний велоодяг

До даного одязі відносяться довгі велоштани і веломайка з довгими рукавами. Виготовляючи велоодяг для осінньо – весняного періоду виробники враховують всі непередбачуваності погоди в цей період.

Не зайвою в наборі одягу велосипедиста буде і тонка непромокаюча куртка без підкладки.

Навіть з огляду на те, що якісна і хороша велоодяг коштує недешево, повірте, воно цього варто. І ще важлива деталь, вся велоформу виготовляється з матеріалів яскравих насичених тонів, що дуже красиво, але головне, Вас видно на дорозі, а це, в першу чергу, Ваша безпека.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України