Техно

Як уберегтися від аварій при перших заморозках: прості правила

   Як уберегтися від аварій при перших заморозках: прості правила:

Не забудьте змінити гуму і знизити швидкість.

Будьте уважні на трасі.

лечение алкоголизма в Полинар

Не вживайте спиртних напоїв. Якщо у вас з цим проблеми тоді лечение алкоголизма в Полинар допоможе вам позбутися цієї звички.  Ви будете завжди готові до кермування авто і зможете тверезо оцінити ситуацію.

Синоптики попередили: на початку тижня в Україні очікується похолодання і нічні заморозки. Нам обіцяють дощі та мокрий сніг.
Суперпробки під час першого заморозка в місті гарантовані в будь-якому випадку – зі сльотою не завжди справляється навіть зимова гума. Адже більшість машин буде на літній гумі. Таким чином, маса дрібних аварій забезпечена. Але, щоб звести до мінімуму їх вірогідність, не забудьте про кілька простих правил.

Імпровізований день без авто

Спробуйте при погіршенні погоди залишити машину вдома і скористатися громадським транспортом. Гидко, звичайно, стояти в тій же пробці в автобусі. Однак, це краще, ніж провести кілька годин на дорозі після аварії в очікуванні приїзду ДАІ.

У шиномонтаж – вночі!

Якщо без машини в цей день – зовсім ніяк, доведеться напружитися. У вас залишилося буквально кілька днів на зміну гуми на зимову. І не варто відкладати цю процедуру на суботу-неділю. Прогноз погоди в інтернеті доступний усім бажаючим. Більшість автовласників планують поїздку на шиномонтаж саме у вихідні. І проведуть там в чергах цілий день. Щоб не уподібнюватися цьому стаду, потрібно не полінуватися і поміняти гуму ввечері після роботи. Витрачений в будний день годину збереже цілий вихідний.

Тихіше їдеш …

Але і змінивши гуму на зимову не варто розслаблятися в перший зимовий ранок. Ви на дорозі не один. Навіть якщо ви ні в кого не в’їдете, це ще не означає, що не вдарять вас. Тому доведеться вольовим зусиллям тиснути в собі літні водійські звички. Перш за все, привчаємося тримати збільшену дистанцію до попереду. Навіть ваша чудесна зимова гума при гальмуванні може радісно проскользити по розлитим комунальниками реагентах. Тому обов’язково знижуйте швидкість і спробуйте їхати строго по знакам. Принаймні, якийсь час, поки не відновляться навички зимового водіння.

Гонщик? Мимо!

Але стежити тільки за собою на дорозі, яка різко стала слизькою- недостатньо. Увага до подій навколо теж потрібно збільшити в рази. Ожеледь підвищує ймовірність ДТП. Тому – максимум уваги зосереджувати не тільки безпосередньо перед машиною, але і подальше від неї. Підозріло різкі перестроювання, раптове спалахування гальмівних ліхтарів – все це ознаки якщо не аварії, то вже точно аварійної ситуації. Угледівши щось подібне ні в якому разі не б’ємо по гальмах. Тому, що нашу машину може понести, і водій, що позаду, не встигне вчасно і правильно відреагувати. Пригальмовуємо максимально плавно, контролюючи не лише передню півсферу, а й те, що відбувається в дзеркалах. Мало яка гума у заднього?

Стежимо за ПДР і фурами

Коли на дорозі слизько – терміново відівчуємося від шкідливої звички проскакувати перехрестя вже на миготливий жовто-червоний. А також тиснути газ в підлогу, ледве углядівши зелений сигнал. І в умовах нормального асфальту подібна необачність може спровокувати зіткнення. Ті що спішать б’ються з тими, що хочуть проскочити в будь-яких умовах, а вже в умовах ожеледі тим патче.

Але пам’ятайте: навіть виконання всіх вимог ПДР в ожеледь не гарантує, що ви уникнете аварії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України