Авторські статтіТехно

iProov пропонує нову технологію розпізнавання особи не тільки для смартфонів

iProov використовує комбінацію RGB для освітлення особини криптографічного послідовності, яка залишається унікальною для людини за все своє життя.

Розпізнавання осіб для аутентифікації поступово виходить з наших смартфонів і переходити в реальні сценарії. Нещодавно міністерство цивільної авіації Індії оголосило ініціативу Digi Yatra, відповідно до якої дозволить реєстрацію пасажирів в аеропортах на основі розпізнавання осіб.

Лондонска iProov – це компанія, яка працює в цьому просторі, отримавши дозвіл на пілотний проект від Міністерства національної безпеки США. Враховуючи, що для їх технології не потрібна високоякісна камера або інше обладнання для аутентифікації користувача, iProov, ймовірно, знайде широке визнання в різних секторах та галузях.

Aarti Samani, яка управляє інноваційними продуктами iProov, сказала, що їх рішення відрізняється тім, що воно не тільки перевіряє відповідність пізнаваному особі, але і перевіряє, чи є особа справді присутнім. Вона каже, що традиційне розпізнавання особи має проблеми з визнанням того, чи дійсно це був справжній чоловік, а їх рішення спеціалізується на ті, щоб особа на іншій стороні було справжнім.

«Отже, коли ви робите цифрову транзакцію, що єдине, що у кожного є? Або телефон, або ноутбук, вірно? Тоді що у кожного пристрою є? Екран, камера і мережу. Щоб дізнатися, що користувач насправді реальний, на обличчі перевіряється шкіра», – говорити Самані, пояснюючи, як їх технологія використовує ці три елемента для вирішення проблеми.

«Ми використовуємо екран, щоб проектувати світло на обличчя. Світло взаємодіє з особою і говорити нам, що простір, по-перше, тривимірне, а по-друге, воно вкрите шкірою», – каже вона, додавши, що все, що потрібно зробити користувачеві, – це тримати телефон в природному положенні.

iProov використовує комбінацію RGB для освітлення особини криптографічного послідовності, яка залишається унікальною для людини протягом всього його життя. Самані каже, що це виглядає як 2,5-секундне відео, яке завантажується на сервер, де аналізується його реальність, а також зіставляється фотографія з бази даних.

Компанія має 11 патентів, що захищають її технології, які вона побудувала з нуля.

FaceID від Apples спочатку підтверджує «увагу і намір», перевіряючи, чи відкриті очі і спрямовані на пристрій, потім камера TrueDepth проектує і зчитує понад 30 000 інфрачервоних точок, щоб сформувати карту глибини особини разом з двовимірним інфрачервоним зображенням, яке потім перетворюється в математичне уявлення, яке можна порівняти з зареєстрованими даними особини.

Використання подібної технології незліченна, від банків до безпеки в таких місцях як аеропорти і урядові установи. Самані каже, що Департамент внутрішньої безпеки Індії, який зараз тестує рішення iProov на наземних переходах, створив 668 різних типів фішингових атак для тестування цього рішення, і всі вони потерпіли невдачу.

iProov, який працює над багатьма продуктами на даний момент, також удосконалив свою технологію, щоб добре працювати в разі, якщо об’єкт постарів, чи додав нові риси особи, такі як вуса, і якщо є проблеми з фотографією, як це зазвичай буває у разі паспортів та інших подібних документів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України