Інтуїція – головний спосіб великих відкриттів

На думку вчених, інтуїція є малодослідженим, однак, найбільш цінною властивістю мислення. Відповіді, підказані інтуїцією є найбільш вірними і на їх пошук достатньо секунди, вони раптом виникають самі.

Знайте рішення , використовуючи логіку – більш тривалий шлях. Вчені все більше схиляються до того, що інтуїтивне мислення реально і розвинути в собі здібності можливо. На думку дослідників, людський мозок зберігає масу інформації, якою не користується в даний момент, але вона виринає з підсвідомості, даючи відповідь на запитання. Таким чином, інтуїція – це в деякій мірі накопичені знання і досвід.

До речі 19 квітня повз Землю на близькій відстані пролетить астероїд

Над тим, що являє собою інтуїція часто замислювалися філософи. На думку В. О. Шопенгауера, інтуїція вловлює сутність світу як світову волю. У будь-якому випадку, вона працює в мільйони разів швидше свідомості. Необхідно вміти до неї прислухатися, зафіксувавши скороминущу думка. На думку Альберта Ейнштейна, логічні роздуми не призводять до великим науковим відкриттям. Теорію відносності, ймовірно, він «вловив». А потім, просто знаючи, що так є, підвів наукове обґрунтування. Вчені знаходять підтвердження її правильності при дослідженні космічних об’єктів з великими масами і високими швидкостями, що робить її наочною.

uploud...

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Глава УГКЦ: Несправедлива зарплата і її затримання – гріх

Несправедлива зарплата є гріхом, бо людину це кривдить. Очевидно, що інколи людина змушена працювати за ...