Президент Трамп підписав з Китаєм торгові угоди на суму понад 250млрд. доларів США

Президент США Дональд Трамп змусив серйозно хвилюватися Кремль, домовившись про постачання американського газу в Китай і уклавши рекордний обсяг договорів в історії відносин США і Піднебесної.

В ході візиту американського лідера, який відвідав Пекін у рамках свого турне по країнах Азії, були укладені торговельні угоди на суму 253 млрд доларів. Даний обсяг ставши абсолютно безпрецедентним за всю історію візитів американських президентів в КНР.

Президент Трамп підписав з Китаєм торгові угоди на суму понад 250млрд. доларів США

Також підкреслюється, що в числі цих угод – попередня домовленість про довгостроковий контракт на поставку в Китай американського скрапленого газу. Найбільші китайські державні корпорації в минулий четвер підписали угоду з владою Аляски і компанією Alasca Gasline Development Corp. про реалізацію проектів по зріджуванню природного газу на 43 млрд доларів.

Голова КНР Сі Цзіньпін після переговорів з президентом Дональдом Трампом заявив, що Китай і США переводять двосторонні відносини «на принципово новий рівень».

Трамп, у свою чергу, підкреслив, що під час його візиту в Піднебесну мова йшла не тільки про економічні питання, але й про розширеної координації Білого дому і Пекіна з питання ядерної програми КНДР, а також щодо спільної стратегії боротьби з тероризмом на Близькому Сході і в Афганістані.

Нагадаємо, Дональд Трамп «обскакав» Кремль, який претендує на китайський ринок, домовившись з офіційним Пекіном про постачання американського газу в Китай.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Правда про нічне харчування

Чи дивляться калорії на годинник? Давним-давно, в далекій давнині, людей цікавив тільки загальний калораж. Коли ...