Єврейські дівчата відрізняються особливою красою. Фото

У дівчат кожної національності є своя родзинка. І якщо жінки деяких країн вражають ідеальними рисами обличчя або красивими фігурами, то головним особливістю інших дівчат залишаються маленькі недосконалості, будь то ніс із горбинкою, великі вуха або невиразні очі. У більшості єврейок теж є риси, які не дозволяють назвати їх зовнішність лялькової, але саме ці маленькі деталі і роблять ізраїльтянок такими прекрасними.

Ми вирішили помилуватися фотографіями єврейських дівчат і запрошуємо вас приєднатися.

1.

View this post on Instagram

Messy

A post shared by Eden Chanel (@eden_chanel) on

2.

https://www.instagram.com/p/BYlcG2jh_9B/

3.

https://www.instagram.com/p/Bee-shijOaJ/

4.

https://www.instagram.com/p/BlaVnpjFWYO/

5.

https://www.instagram.com/p/BmWFKlJHqaj/

6.

https://www.instagram.com/p/Blu7H2KHVDx/

7.

https://www.instagram.com/p/BgzLvcFhXwl/

8.

https://www.instagram.com/p/BPKEAQ5AzsG/

9.

10.

11.

12.

View this post on Instagram

Shabbat shalom 💙💙

A post shared by Yael shelbia (@yaelshelbia) on

13.

View this post on Instagram

📷 @tal_abudi 💄@tal_davara

A post shared by eden abargil (@edenabargil) on

14.

View this post on Instagram

🖤#nofilterneeded

A post shared by Avital Shwartz (@avital.shwartz) on

15.

View this post on Instagram

Happy week🔚✴

A post shared by Daniel Taragan (@daniel_taragan) on

16.

View this post on Instagram

Natural 🌿🌿🌿

A post shared by Noa Mesika (@noames_) on

17.

View this post on Instagram

📸😍 @smmaimon

A post shared by Roni Brachel • רוני ברכאל (@roni_brachel1) on

18.

View this post on Instagram

Double trouble #twins

A post shared by Israeli Babes (@israeli_babes) on

19.

View this post on Instagram

Trust your own madness ✌🏾✨👻

A post shared by Maya Narkiss (@maya_narkisss) on

20.

https://www.instagram.com/p/Bl0OchIg1An/

21.

https://www.instagram.com/p/Bk5mDbcAhrT/

22.

View this post on Instagram

Hello🦋

A post shared by Lior Sahar (@liorsahar) on

23.

https://www.instagram.com/p/Bk-UEZXBlCp/

Бонус: щоб показати, як змінюється зовнішність єврейок, Нета Дрор придумала цікавий фотопроект. Вона зробила портрети моделей у 15 і 20 років

Еврейские девушки отличаются особенной красотой. И мы нашли 23 подтверждения этому факту

Еврейские девушки отличаются особенной красотой. И мы нашли 23 подтверждения этому факту

Еврейские девушки отличаются особенной красотой. И мы нашли 23 подтверждения этому факту

Еврейские девушки отличаются особенной красотой. И мы нашли 23 подтверждения этому факту

Який знімок сподобався вам найбільше? Розкажіть нам у коментарях.

Загрузка...

3 comments

  1. Евгений

    Еврейские дивчата с голубыми глазами, вы уверены?

  2. Последние 8 фото – то как выглядят настоящие жидовки!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

В Коломиї відбувся тематичний вечір, присвячений Дню української писемності

Студенти та викладачі Коломийського навчально-наукового інституту   провели загальноміський захід “Я знаю силу Слова”  в МПК ...