Що ж готує для всіх нас останній місяць осені?

Розкажуть карти Таро.

Какую судьбу таро-карты предсказывают всем знакам Зодиака в ноябре 2017?

Рак

8 мечів випало вам на листопад. Карта говорять про те, що в цьому місяці може дійти до вас якась не дуже приємна новина. Так само, в цьому місяці, можливі труднощі з реалізацією планів. Спробуйте поглянути на проблему під іншим кутом, і вихід знайдеться. Всі труднощі і затримки цілком можуть бути із-за ваших власних страхів і обмежень.

Водолій

Справедливість буде головною темою цього місяця. Приказка підходяща для листопаду — що посієш, те й пожнеш. Настав час збирати плоди посівів і чекати розвороту подій залежно від якості вашого життя в попередній час. Але очевидно одне, або в цьому місяці ви отримаєте заслужену нагороду або заслужене покарання.

Риби

Шістка Палиць у цьому місяці обіцяє якусь перемогу. Ця перемога може бути і на любовному фронті, і в професійному середовищі, і у фінансових питаннях, а може це перемога над хворобою. У будь-якому випадку, у листопаді ви відчуєте себе героєм якогось сценарію вашого життя, у вас буде привід відзначити свій тріумф. Якщо для вас зараз актуальні професійні питання, то тут ви можете відчути себе на гребені хвилі і самі зможете встановлювати курс вітру. В особистих відносинах, також, карта обіцяє взаєморозуміння в партнерстві.

Лев

Четвірка Кубків каже, що ви можете бути схильні до нудьги та зневіри. Цілком можливо, що ви не помічаєте чогось важливого у своєму житті, а воно у вас під носом. По суті, цей аркан непоганий, він просто хоче сказати Левам по-дружньому про те, що негативний погляд на світ і згаслі очі утримують вас від прийняття правильних рішень і уповільнюють прихід вашої задоволеності.

Діва

Трійка Жезлів в листопаді може говорити про те, що у вас настав період стабільності й успіху. Слід продовжувати рухатися вперед у своїх починаннях і не зупинятися. Головний зміст карти – надія на краще. При такій карті емоційний стан, як правило, оптимістичний, ви ростете особистісно, а разом з цим зростає і рівень життя. Рада цієї карти: освоювати нові горизонти, приймати запропоновану допомогу і не нехтувати порадами. Сприятливі по цій карті і особисті відносини, можливі пояснення в любові, заручини. Якщо ваші стосунки на межі розриву, то Трійка Жезлів зазвичай передвіщає, що ви прийдете до твердого рішенням розлучатися або продовжувати стосунки з людиною.

Стрілець

Четвірка Жезлів віщує отримання заслуженої нагороди або вдалого завершення якоїсь справи. Виконана робота, можна збирати плоди і святкувати. Також ця карта є знаком удачі, возз’єднання з іншою людиною або успішного прибуття куди-небудь. В любовних відносинах карта також сприятлива. Вона обіцяє гармонійні відносини з партнером готуємо йти на зустріч.

Овен

Карта Закохані випадає вам другий місяць поспіль і віщує романтичні відносини або актуальність сфери партнерства. Цей хороший місяць для одиноких Баранів – є шанс зустріти другу половинку. А для Овнів сімейних, карта обіцяє емоційну близькість з партнером. Якщо в минулому у вас був конфлікт, то можливо примирення. Аркан закохані – це відносини не просто романтичного характеру, це відносини, коли кожен з партнерів здатний пройти з іншим і через біди, і через радості – у такому разі шлюб буде міцним і непохитним, як скеля. У загальному випадку, аркан Закохані закликає Овнів вступати в альянс, не діяти поодинці, а разом з партнерами, як діловими, так і особистими.

Телець

Вам випав Туз Мечів – це карта сили, нових починань, рішучості. Не нерідко по цій карті проходять конфлікти з партнерами, спалювання мостів. У будь-якому разі, якщо ви вирішите діяти, то будете діяти активно. Швидше за все, в листопаді, ві чітко визначте, чого хочете і чого не хочете, а потім будете рухатися в потрібному напрямку. Рішення тільки у ваших руках. В особистих стосунках можуть бути обговорення поточних питань, але на компроміси буде йти важко. Рада цієї карти: направити всю розумову енергію на творення. Агресія призведе до саморуйнування, а розважливість і емоційний холод – до конфліктів.

Близнюки

Карта Сонце в листопаді передвіщає безліч подарунків, приємних зустрічей, безтурботне проведення часу. Якщо у вас є якесь бажання, то по цій карті воно збудеться. Можливо, вас чекає поїздка в теплі країни, а може просто настає біла смуга в житті. Коли випадає аркан Сонце, то у вас є мета або якесь заняття, навколо якого обертаються ваші інтереси. Якщо в особистому житті були раніше якісь конфлікти, то в цьому місяці вони можуть вирішитися. Також, карта Сонце може давати ясність в розумінні якихось промов.

Козеріг

Двійка Жезлів говорити Козерогам про те, що в цьому місяці вони можуть відчути достатня сил і влади, щоб досягти бажаного. Може статися раптове подія, яка принесе Козерогам вигоду. Також, деякі можуть зіткнутися з роздоріжжям, коли необхідно буде приймати якесь важливе рішення. В особистих стосунках, карта може вказувати на тимчасово е охолодження почуттів. Рада цієї карти – не приймати важливих рішень, поки ви в ньому не будете повністю впевнені.

Ваги

Сімка Мечів попереджує: будьте уважні — вушка на маківці, пильне око і максимум пильності. У листопаді шахраї і злодії можуть перебувати поруч з вами. Не залишайте речі без нагляду, 10 разів перечитуйте важливі документи, перш ніж щось підписати. Остерігайтеся підступів ворогів. У відносинах може простежуватися фальш. Не намагайтеся вивести партнера на чисту воду погрозами, а краще відверто поговорите з ним. Якщо у вашому житті склалася конфліктна ситуація, то не йдіть напролом, а намагайтеся піти на якісь виверти, проявити кмітливість, спритність, хитрість розуму. В іншому випадку, ви залишитеся в програші. Цей аркан вподобу дипломатичним людям, тому, Ваги, не лізьте в конфліктні ситуації в листопаді, а якщо такі і будуть, то намагайтеся знайти з них найбільш мирний вихід.

Скорпіон

Четвірка Пентаклей говорити про те, що для вас настав час матеріального спокою і порядку, альо в тій же година карта може вказувати і на ті, що ви припинили свій матеріальний ріст, воліючи залишатися в зоні комфорту, задовольняйтеся тим, що маєте. В любовних відносинах карта обіцяє також спокій. Можуть виникнути відносини на матеріальній ґрунті. Якщо ви давно про щось мрієте, то з великою ймовірністю подія здійсниться. Карта радить оберігати своє майно в цьому місяці, не влазити в інвестиції, не давати в борг. З одного боці, Четвірка Петаклей — сприятлива карта, що символізує достаток чи можливість здійснити матеріальні прагнення, з іншого боку – це карта ще й скупих людей. Тому, в листопаді, можуть бути якісь бюрократичні зволікання чи відмова у кредиті, інвестиції.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Яким знакам Зодіаку 2018 рік принесе щастя

Цей рік має принести кардинальні зміни у ваше життя і допомогти вам позбутися від нагромадилося ...