Гройсман пропонує встановити автоматичні вагові комплекси на дорогах. Відео

Перевантажені фури. Певно, одна з найбільших загроз безпеці руху на наших дорогах. Вони розбивають дорожнє покриття втричі швидше за звичайні легкові авто.

У випадку аварійної ситуації їх гальмівний шлях вдвічі довший, ніж у вантажівки нормальної маси. Зіткнення неминучі, а їх наслідки – надскладні. Як запобігти цьому лиху?

Свого часу виступив ініціатором постійного контролю ваги вантажівок – завдяки мережі вагових комплексів на дорогах, і посилення системи штрафів – не тільки з перевізника, а й з відправника вантажу.

Гройсман пропонує встановити автоматичні вагові комплекси на дорогах. Відео На допомогу може прийти й інше технологічне рішення – автоматична фіксація перевантаженого автомобіля.

Гройсман пропонує встановити автоматичні вагові комплекси на дорогах. Відео Спеціальні сканери дорожнього руху виявляють небезпеку, направляють дані в центр обробки інформації, а далі штраф і прямий шлях до пункту розвантаження до нормальних значень.

Гройсман пропонує встановити автоматичні вагові комплекси на дорогах. Відео Все відбувається автоматично – підкупити сервер даних неможливо. Але якщо і це не зупинить – до справи візьмуться патрульні поліцейські. Вони точно зупинять рух автомобіля – порушника.

Подивіться, як працює система :

Автоматична система фіксації перевантаженого автомобіля

🚛 Перевантажені фури. Певно, одна з найбільших загроз безпеці руху на наших дорогах. Вони розбивають дорожнє покриття втричі швидше за звичайні легкові авто. ⚠ У випадку аварійної ситуації їх гальмівний шлях вдвічі довший, ніж у вантажівки нормальної маси. Зіткнення неминучі, а їх наслідки – надскладні. Як запобігти цьому лиху? Свого часу виступив ініціатором постійного контролю ваги вантажівок – завдяки мережі вагових комплексів на дорогах, і посилення системи штрафів – не тільки з перевізника, а й з відправника вантажу. ➡ На допомогу може прийти й інше технологічне рішення – автоматична фіксація перевантаженого автомобіля. ➡ Спеціальні сканери дорожнього руху виявляють небезпеку, направляють дані в центр обробки інформації, а далі штраф і прямий шлях до пункту розвантаження до нормальних значень. ➡ Все відбувається автоматично – підкупити сервер даних неможливо. Але якщо і це не зупинить – до справи візьмуться патрульні поліцейські. Вони точно зупинять рух автомобіля – порушника. Подивіться, як працює система.#РемонтДоріг Укравтодор Міністерство інфраструктури України

Gepostet von Volodymyr Groysman am Montag, 18. Juni 2018

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Сім’ї заробітчан залишили без субсидій

З 1 травня в Україні вступили в дію нові правила нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги. ...