Економіст: ця парочка також дозріла для посадки, як і будь-який корупціонер

Екс-президент України Віктор Янукович крав без уяви і залишився винен, а треба було назвати крадіжки «реформами по-європейськи» і далі роби, що хочеш: приписуй собі премії, які не заробили, грабуй «Укртрансгаз» на небалансах, коли, не підписуються акти за низькою ціною, а потім штрафні санкції за ціною в три рази більше. Про це у своєму блозі пише український блогер, економіст Тарас Загородній.

Він зазначає, що можна було також створювати штучну заборгованість перед облгазами, а потім звинувачувати їх у крадіжці і намагатися рейдерить, не платити ні копійки «Укргазвидобування». «Навіщо все це? Тому, що чим більше нічого не виробляє НАК, тим вища премія за підсумками року», – написавши економіст.

За його словами, головне – не потрібно забувати відстібати свому іноземному «даху» у наглядовій раді. І не забувати посміятися над грантоїдами, лобістами іноземців на зарплаті, і купкою «корисних ідіотів», які весь цей бред будуть називати «реформами», а не банальним пограбуванням «захоплених індіанців» без критичного мислення.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Вам буде цікаво

Верховна Рада проголосувала за заборону використання пальмової олії в кондитерських виробах

Всі кондитерські підприємства України використовують пальмову олію у виробництві продукції, закуповуючи її у великих кількостях, ...