Джефф Безос: Земля – найкращий об’єкт Сонячної системи

Керівник компанії Amazon Джефф Безос вважає планету Земля кращим представником Сонячної системи. За його словами, аналогів немає у всьому Всесвіті.

Представники компанії The explorers club 10 березня організували урочистий захід з вечерею, на якому опинився серед гостей і глава компанії Amazon Джефф Безос. Після того, як пройшла вся трапеза, бізнесмен вирішив виступити перед гостями з промовою. Він підкреслив, що вчені активно проводять вивчення Марса, Юпітера та інших планет на предмет умов, ідентичних на Землі. Але, на його думку, вони не зможуть нічого подібного знайти.

Адже планета Земля є найбільш кращим об’єднання об’єктом у всій Сонячній системі. Саме в цих умовах народилися люди і можуть тепер жити. Безос повністю впевнений, що ні в одному куточку Всесвіту немає нічого подібного, так що вченим не потрібно ламати даремно голови і офіційно визнати цей факт.

uploud...

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

NASA повідомляє про припинення роботи телескопа «Кеплер»

Фахівці NASA повідомляють про проблеми в експлуатації і обслуговуванні телескопа «Кеплер» (Kepler). Причиною зупинки роботи ...