Авторські статтіЗдоров'я

Десять хвилин в день, які продовжать молодість

Ймовірно, ви належите до того величезної більшості, яка володіє вранці лише кількома дорогоцінними хвилинами. Ви знайдете тут опис сеансу До-Ін, який можна провести за десять хвилин. Десять хвилин — це дуже мало, але все ж достатня, щоб ви змогли отримати користь від До-Ін.

Найбільшу користь від До-Ін ви отримаєте, якщо будете займатися в тихому, затишному, добре провітрюваному місці та на вас буде вільний і зручний одяг.

Для виконання вправ прийміть найбільш зручну для вас позу — положення сtйза або стоячи.

Практикуючи До-Ін, слід зберігати вільне, розслаблений стан, тому потрібно змінювати позу, як тільки вона стає незручною. Також можна сісти по-турецьки або на стілець; алеці пози трохи гірше з точки зору циркуляції енергії.

Вправи 1

Підняти руки долонями один до одного на висоту особини — як для молитви. Потерти їх один про одного, поки вони не стануть гарячими і сухими.

Вправи 2

Обхопити пальцями правої руки ліве зап’ястя. Обертати лівою рукою так, щоб її зап’ястя розмасажовувалось пальцями правої.

Вправи 3

Уперти кінчики пальців лівої руки поглиблення правої долоні. Не змінюючи положення лівої руки, натискати правою долонею таким чином, щоб пальці лівої руки відгиналися назад, у бік тильного боку долоні.

Не застосовуйте надмірних зусиллі; але і не турбуйтеся, якщо суглоби пальців будуть видавати хрускіт.

Вправи 4

Правицею розім’яти всю ліву долоню з обох сторін. Не забувати проміжки між основами пальців. Якщо ви переживаєте стрес або у вас проблеми з кишечником, приділіть особливу увагу на мясистій частини долоні у підставі великого пальця. Нерідко це місце буває дуже чутливим.

Вправи 5

Пальцями правої руки утворити пучка, що охоплює підставу великого пальця лівої руки. Стискаючи пучка досить сильно, щоб вона відтягувала великий палець, ковзати нею до кінчика пальця.

Повторити цю вправу для кожного пальця лівої руки, починаючи з вказівного, після чого повторити всі описані вправи на правій руці:

  • розтерти право зап’ястя;
  • розім’яті суглоби пальців правої руки;
  • розім’яті всю праву долоню;
  • відтягнути кожен палець правої руки.

Вправи 6

Ці вправи приведуть в порядок ваші думки. Єдина незручність: вона може зіпсувати вам зачіску!

  • Подумки уявити серединну лінію, яка проходити від кінчика носа вгору через середину лоба і верхівку і закінчується на потилиці біля основи черепа.
  • Скласти долоні в кулаки, але не стискати їх. Іншими фалангами пальців легенько пробарабанить по всьму черепу, слідуючи по сторонах уявної серединної лінії.
  • Уявити лінії, паралельні серединної і також проходять по черепу від чола до потилиці.
  • Починаючи від кордону волосистої частини голови над чолом, легенько постукувати по черепу суглобами зігнутих пальців. Права рука повинна залишатися з правого боці, ліва — з лівої. Одну за одною пройти всі уявні паралельні лінії, починаючи від чола і закінчуючи потилицею. По серединній лінії не стукати — тільки за паралельним!
  • Розкрити долоні, розчепірити пальці. Притиснути кінчики пальців до черепа, кожна рука повинна при цьому перебувати з відповідної сторони від серединної лінії. Невеликими круговими рухами масажувати шкіру черепа.
  • Тепер, захоплюючи пучки волосся, злегка відтягувати їх. Обробити таким чином всю поверхню черепа.

Вправи 7

Провести руками перед обличчям зверху вниз, ледве торкаючись шкіри кінчиками пальців. Пестіть своє обличчя. Думайте в цей час про ті, що ви любите себе (не можна по-справжньому любити інших, якщо не любиш себе)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України