Авторські статтіФотогалерея

Нерухомість президента Трампа у фотографіях

За словами аналітика “NBC News”, з моменту інавгурації 20 січня президент Дональд Трамп провів 66 зі своїх 207 днів в офісі своєї компанії “Trump property”. На прес-конференції в Трамп-Тауер у вівторок він згадав винний завод в Шарлоттсвілі, Вірджинія, який він придбав, як один з його численних активів (син президента, Ерік, дійсно володіє цим заводом, але про це нижче).

Під час переїзду в Білий дім йому надали в Кемп-Девід, президентську резиденцію, доступ до якої отримує кожен президент з часів Франкліна Рузвельта для усамітнення, відпочинку і розміщення іноземних лідерів. Однак Трамп, як відомо, має в своєму розпорядженні вражаючий масив активів і вважає за краще використовувати саме їх для своєї політичної діяльності. Найбільшою популярністю у Трампа користуються Мар-а-Лаго в Палм-Біч і Національний гольф-клуб Трампа в Бедмінстері, штат Нью-Джерсі.

Огляд особистого портфеля нерухомості американського президента.

1. Пентхаус Трамп-Тауер, Нью-Йорк

Житло Трампа в Нью-Йорку – це позолочений трирівневий пентхаус, розташований на вершині вежі “Trump Tower”, власного хмарочоса президента на П’ятому ятій авеню. У Баррона, його 10-річного сина, до речі сказати, є цілий поверх у власному розпорядженні. Офіси виборчої кампанії президента також знаходяться в цьому будинку, тому жити і працювати по одному і тому ж адресою не стало для Трампа новинкою, коли він переїхав на Авеню Пенсільванії. Декорація Білого дому, можливо, здасться нудною для Трампа, оскільки пентхаус був змодельований за мотивами Версальського палацу, з декором рококо і рясним кількістю золота.

Трамп запросивши журнал “Forbes” для огляду пентхауса під час президентських виборів і заявив виданню, що це була “найкраща з коли-небудь побудована квартира”. Він похвалився її розміром в 3.000 квадратних метрів і оціночною вартістю не менше 200 мільйонів доларів. Біда в тому, що, за словами “Forbes”, “ці коментарі були типово трамповскіми: хвалькуватими і неточними”. Площа резиденції фактично становить 1.000 квадратних метрів і коштує приблизно 64 мільйони доларів.

2. Мар-а-Лаго, Палм-Біч

Трамп розповідає, що Мар-а-Лаго – особняк з 128 кімнатами, побудований спадкоємицею величезного зерновий імперії Марджорі Меррівезер Пост в 1927 році і представляє собою “величезний маєток у Палм-Біч”. Трамп називає його “зимовим Білим домом”, незважаючи на те, що особняк не є будівлею публічної власності, але є кошмаром для охорони президента.

Цікаво, що саме так завжди і хотіла Пост. Вона пожертвувала особняк уряду США після своєї смерті, але в 1980 році він був повернений дочкам через щорічні витрат на технічне обслуговування в розмірі 1 млн доларів. Трамп купив 17-акровое майно за 5 мільйонів доларів в 1985 році і через десять років перетворив його в приватний клуб. Він додав бальний зал площею 1.850 квадратних метрів, витратив 7 мільйонів доларів на поля для гольфу і встановив чотири позолочених раковини.

За деякими повідомленнями, привілей дружби з Трампом в якості члена клубу буде коштувати 200.000 доларів США (до виборів ця сума становила 100.000 доларів США). Також у клубі є щорічні внески в розмірі 14.000 доларів США і щорічна плата за харчування в розмірі не менше 2.000 доларів США. Трамп заробив 15,6 млн доларів з початку відкриття клубу в 2014 році.

3. Севен Спрінгс, Бедфорд, Нью-Йорк

Це один із будинків Трампа, який завжди знаходиться під спостереженням. У “Seven Springs” є 60 кімнат, з яких 15 – спальні, боулінг та три басейни. Кажуть, він заплативши 7,5 мільйонів доларів за цю нерухомість в 1996 році і планував перетворити її в поле для гольфу, але досі особняк залишається приватним будинком (ймовірно, з-за запеклого протистояння місцевих жителів).

Бедфорд знаходиться приблизно в 45 милях на північ від Нью-Йорка, і сім’я Трампа, схоже, використовує будинок площею 4.700 квадратних метрів, побудований у 1919 році колишнім головою Федеральної резервної системи Юджином Майєром, як вихідний та літньої резиденції. Як повідомляється, Трамп дозволив (можливо, несвідомо) покійному лівійському диктатору Муамару Каддафі залишитися в наметі у дворі особняка під час засідання Генеральної Асамблеї Організації Об єднаних Націй в 2009 році, коли ніякі готелі не прийняли б Каддафі в якості гостя.

4. Національний гольф-клуб Трампа, Нью-Джерсі

У листопаді минулого року після президентських виборів був відкритий гольф-клуб Бедминстере. Тут Трамп провівши вихідні зустрічі з потенційними кандидатами в свій кабінет, такими як Руді Джуліані, Уілбур Росс і Мітт Ромні.

У той час як головний будинок є приватним клубом, відкритим для членів (за повідомленнями членство буде коштувати 350.000 доларів США), сім’я Трамп володіє котеджами на його території. Іванка Трамп і Джаред Кушнер одружилися там в 2009 році, і вони виграли заявку на розширення свого котеджу на 200 квадратних метрів в 2015 році.

Трамп любити це місце так, що колись навіть хотів бути похованим там, однак пізніше віддав йому місце відпочинку у Флориді.

5. Вілла Le Château des Palmiers, Сент-Мартін

Президент Трамп виставив свою віллу в Карибському басейні на продаж навесні цього року, заявивши ціну розміром 28 млн доларів, однак ціна нещодавно знизилася до 16,9 млн доларів – більш ніж на 11 млн! Le Château des Palmiers, яку Трамп купив в 2013 році і використовував в основному, щоб здавати в оренду, має дев’ять спалень і 12 ванних кімнат. Тут є дві окремі вілли на додаток до басейнів та будиночка керуючого віллою. Площа маєтку становить 5 акрів.

Все, як в готелі: величезний басейн з підігрівом, фітнес-центр на відкритому повітрі і з кондиціонером, тенісний корт і критий бар, більярд та обідні зони. Як повідомляється, ціни на оренду починаються від 6.000 доларів за ніч у низький сезон для невеликих двох вілл і до 28.000 доларів в зимовий курортний сезон.

6. Винний завод, Шарлоттсвілль, Вірджинія

“Виноробство Трампа” має довгу і дивну історію. Підводячи підсумок, Трамп заплативши “торгову ціну під цінні папери у розмірі 8,5 млн доларів по угоді, яка в кінцевому підсумку могла коштувати 170 млн доларів”. Він отримав 1100 акрів у Вірджинії, включаючи виноградники та виноробну лінію. Все виробництво ретельно розроблявся його попереднім власником Патріцією Клюге, не спроможної платити за своїми кредитами, після чого майно було передано в “Bank of America”. Трамп поставив свого сина, Еріка, на пост президента винного заводу Трампом.

Сьогодні 45-кімнатна головна будівля Ablemarle House площею 2.100 кв. м входить в бренд “Trump Hotels”. Ціни починаються від 299 доларів США за ніч. І хоча Трамп сказав на прес-конференції 15 серпня, що він володіє “одним з найбільших виноробних підприємств в Сполучених Штатах”, сам веб-сайт виноробного заводу заявляє, що він “є підприємством з зареєстрованим торговим назвою “Eric Trump Wine Manufacturing LLC” і не належить та пов’язаний з Дональдом Дж. Трампом організаціям або їх афілійованих осіб”.

7. Де все це починалося: Будинок в Квінсі, Нью-Йорк, де Дональд Трамп провів своє дитинство

Будинок площею 232 кв. метра, який батько президента побудував в 1940 році, можна орендувати за 725 доларів за ніч на “Airbnb”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України