У Путіна та Меркель різні бачення миротворчої місії на Донбасі

18 травня в Сочі відбулися переговори президента РФ Володимира Путіна і канцлера ФРН Анґели Меркель. Під час бесіди чимале місце було відведено темі світу в Україні. У зв’язку з цим сам фактом обговорення цієї теми викликає посмішку. Для порівняння можна сказати, якщо б у Гітлера була могила, то він би перевернувся там двічі, дізнавшись, що німці хочуть помирити росіян і українців. Про це у своєму блозі зазначив український журналіст роман Цимбалюк.

За його словами, порядок денний був дуже обширним, але щодо України говорили про врегулювання військового конфлікту миротворців на Донбасі, а також про будівництво «Північного потоку-2» в обхід України, чого багато років домагається Кремль і Путін особисто.

Роман Цимбалюк зазначив, що, аналізуючи спільну прес-конференцію Меркель і Путіна стає зрозумілим, що сторони абсолютно не наблизилися до консенсусу з питання введення миротворців. За словами журналіста, Меркель, говорячи про миротворців, розмірковувала про миротворчої місії, а Путін чітко артикулював, що мова йде виключно про місії ООН по охороні спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, яка вже працює на Донбасі. Путін хоче, щоб миротворці не малі ніякої можливості примусити бойовиків до миру, а виключно займалися охороною ОБСЄ.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Вам буде цікаво

Кращі фотографії мандрівників, зроблені у 2015 році

Конкурс “Intrepid Travel” зібрав у 2015 р. 7000 матеріалів від 3000 фотографів по всьому світу. ...