Чеський суд заборонив друкувати і продавати нову книгу з Кротиком

Верховний суд Праги постановив зняти з продажу книгу «Кротик в гостях» (Krtek na návštěvě). Крім того, Катержіна Милерова, донька Зденека Милера, творця Кротика, не має права видавати нові екземпляри цієї книги.

Про це повідомляє Чеське телебачення.

Катержіна Мілерова співпрацювала з батьком, і в 2011 р., незадовго до його смерті, уклала з ним ліцензійний договір про продовження його справи. Управляє спадщиною Зденека Мілера Мілена Фішерова стверджує, що договір недійсний, так як в ньому не вказані відсотки або винагороду. Суд став на її бік.

Суди з-за спадщини Зденека Мілера тривають багато років. Художник залишив після себе кілька заповітів.

Мілена Фішерова також судитися і з онукою Зденека Мілера Кароліною Мілеровой. Вона надавала ліцензії на різні товари з Кротиком. В минулому році суд постановив, що вона не має права цього робити. Суд визнав сам факт укладання договору про право на ліцензування між Кароліною Мілеровой і її дідом, але його зміст неясно, тому він не може вважатися дійсним. Рішення суду не остаточно. Раніше інші суди визнали автентичність підпису Зденека Міилера під цим договором.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Статистичне управління Австрії назвало найпопулярніші імена у дітей, народжених у 2017 році

Статистичне управління Австрії (Statistik Austria) провело аналіз всього народжених у 2017 році хлопчиків і дівчаток ...