Бортовий комп’ютер і парашут для відправки російського модуля на Марс будуть створені в Європі

Бортовий комп’ютер і парашутна система для російського модуля, який відправиться на Марс, буде сконструйований в Європі. Про це повідомили в Європейському космічному агентстві.

Представник ЄКА Рене Пишель заявив, що до них звернулося НВО імені Лавочкіна з проханням розробити бортовий комп’ютер, а також парашутну систему для російського космічного модуля, який буде відправлений на Марс в рамках іншого етапу наукової програми «Екзомарс». Сам посадковий модуль збирався в РФ, але ряд систем замовлявся в Європі.

Перший етап програми «Екзомарс» пройшов в тому році. Був запущений апарат TGO, який займається пошуком і збором в атмосфері досліджуваної планети газів і домішок, які могли б свідчити про наявність біологічної і геологічної активності. Тоді ж був відправлений і апарат «Скіапареллі», завданням якого було дослідження можливості входу в атмосферу і посадки на поверхні Марса, однак цей модуль розбився в ході невдалого приземлення.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Росіяни розробляють комп’ютер для створення зброї

Фахівці займаються розробкою комп’ютера, який зможе проектувати новітнє вітчизняне озброєння. В основу лягли напрацювання вчених ...