Болісна втрата…Трагічно загинув великий друг України

У горах Швейцарії загинув російський руфер Олексій Шірокожухов, який пофарбував радянську зірку в Москві в кольори українського прапора.

Про це в мережі заявивши його батько Олександр Карпухін. За словами чоловіка, 29-річний руфер загинув при виконанні бейс-стрибка, пише «КП в Україні».

Зірка на висотці на Котельнічеській набережній у Москві забарвилася з синьо-жовтий влітку 2014 року. Так само там з’єднання єднання явився прапор України.

Відповідальність за акцію взяв українець Павло Ушевец (руфер Григорій Mustang).

Прапор провисів на шпилі три години, потім його зняли верхолази. Житловий будинок на Котельнічеській набережній – одна з семи легендарних висоток столиці.

Вона була зведена в 1938-1952 роках за проектом архітекторів Чечуліна і Ростовського. Курирував будівництво Лаврентій Берія.

У цьому будинку жили такі знаменитості, як Галина Уланова, Людмила Зикіна, Василь Аксьонов, Євген Євтушенко, Костянтин Паустовський, Юрій Любимов, Юхим Шифрін.

uploud...

загрузка...

Про Адміністрація порталу

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

У Криму екстрене попередження

У Криму третій день варто сорокаградусна спека, у зв’язку з чим діє екстрене попередження. До ...

Литва зробила заяву щодо Саакашвілі

Україна повинна надати право відстояти своє громадянство в суді для позбавленого громадянства екс-голові Одеської обласної ...