Блогер: витівка Трампа на G7 – це банальна помста заздрісника молодого і успішного супернику

Є такий психотип людей, які просто живуть тім, щоб комусь помститися за старі образи. Серед таких людей опинився діючий президент США Дональд Трамп. Будь-який психолог скаже, що всі його емоційні висловлювання, витівки і показне нехтування людьми насправді – глибока дитяча травма, коли маленькому Дональду доводилося постійно доводити всім, що він не просто маленький мішок лайна з татовими грошима. Завдання було складним, адже-таки він саме таким і був. Саме тому Дональду не сиділося в бізнесі, йому хотілося слави і визнання. І він став клоуном у своєму ТВ-шоу. Саме звідси його хвороблива пристрасть до моделей. Нормальним людям не треба займатися сексом з міс-Всесвіт, щоб відчувати себе добре, а закомплексованим – без цього ніяк. Як передає Новинний Портал, про це у своєму блозі пише український блогер Сергій Марченко.

За його словами, ще закомплексовані люди типу Трампа ненавидять улюбленців публіки. Обласканий пресою і популярний в народі Джастін Трюдо грає на полі Трампа. Він теж шоумен. Правда, він років на 30 молодше і у Трампа проти нього немає шансів. У лютому 2017 саме Трюдо став першим політиком, який приборкав мавпяче рукостискання Трампа. Про це тоді говорив весь світ.

Сергій Марченко вважає, що витівка Трампа на G7 – це банальна помста заздрісника молодого і успішного супернику. «Мені щиро шкода Штати, які розібрали своїм президентом – це негідна тварина. З-за своїх комплексів ця людина ставити під загрозу існування західної цивілізації. І це не згущення фарб. За два роки свого президентства він підірвав довіру між G7 і розв’язків язав численні торгові війни, наслідки яких ще тільки доведеться розсьорбувати», – резюмував блогер.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Вам буде цікаво

Ненависть з боку російських пропагандистів до Порошенка – найкращий стимул, щоб нація підтримала нашого президента в 2019 році

На російських телеканалах вчора за підсумками тижня в новини заявили, практично дослівно, про те, що ...