Люди, які потрапляють в санкційні списки США не можуть вільно подорожувати по світу

Сполучені Штати ввели санкції проти російських олігархів і завдали нищівного удару по Росії. Така думка прозвучала від Слави Рабиновича, російського блогера і фінансиста.

«Те, що зараз у багатьох персонажів в Росії під одним місцем запалена свічка, абсолютно зрозуміло. Думаю, величезна кількість людей зараз, якщо м’яко висловлюватися, відчувають занепокоєння з цього приводу. Не довго залишилося чекати того, що станеться далі. Буде цікаво дивитися, скільки з них втратять не тільки віз в США, можливості здійснювати вільні поїздки по всьому світу і користуватися світовою банківською системою, а також які активи у них заарештують, якщо вони ці активи не вивели з-під американської юрисдикції», – зазначає Рабінович.

За його словами, громадяни РФ, які потрапили під санкції, виявляться юридичними і фінансовими ізгоями у всіх країнах світу. Блогер пояснив, що люди, які потрапляють в санкційні списки США, не зможуть отримувати візи, користуватися рахунками в інших країнах, і, по суті, вони стануть прокаженими скрізь, крім Росії.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Через США і РФ війна в Сирії може затягнутися на десятиліття

Із-за протиріч між зовнішніми гравцями, зокрема, між Росією і США, війна в Сирії може затягнутися ...